Rusza typowanie Ekstraklasy!

Ekstraklasa
Ekstra kursy w Ekstraklasie!

Oficjalnie startujemy z pierwszym typowaniem na nowej stronie! Już w następnym tygodniu rusza runda wiosenna polskiej Ekstraklasy, a Wy wracacie do rywalizacji na Liga-Typera.pl. Co ważne, całkowicie darmowej!

Z wielką niecierpliwością czekaliśmy na ten moment, kiedy będziecie mogli po raz pierwszy zalogować się i oddać swoje typy. I stało się! Przed nami pierwsze z typowań, a dokładnie typowanie Ekstraklasy w rundzie wiosennej 2019/20. Co powinniście wiedzieć?

Ogólne zasady typowania

Nowa strona jest bardzo intuicyjna. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że spośród wszystkich, którzy już oddali swoje typy, nie dostaliśmy żadnego zapytania odnośnie sposobu typowania.

Podobnie jak wcześniej, typujemy do godziny rozpoczęcia każdego spotkania, które potem zostanie zamknięte. Za prawidłowy typ przyznajemy 3 punkty, a za prawidłowe rozstrzygnięcie z dokładną rożnicą bramek 2 punkty. 1 punkt otrzyma każdy, kto zdoła przewidzieć rozstrzygnięcie meczu.

W najbliższych dniach udostępnimy szczegółowy Regulaminem Typowania, w którym znajdziecie wszystkie zasady gry obowiązujące na Liga-Typera.pl.

Nagrody za typowanie Ekstraklasy

Z uwagi na tak ważną okoliczność jak start nowej strony, mamy dla Was nagrody. Ich odbiór nie będzie wiązał się z jakimkolwiek zakładaniem kont bukmacherskich – typowanie Ekstraklasy jest całkowicie darmowe.

Nagrodzimy trzech najlepszych typerów. Zwycięzca otrzyma koszulkę wybranego klubu Premier League z sezonu 2019/20. Drugie miejsce oznaczać będzie piłkę marki Nike. Gracz z trzeciego miejsca stanie się posiadaczem czapeczki wybranego klubu Premier League.

Mini Ligi w najbliższy weekend

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was z niecierpliwością czeka na inny ważny element naszej strony – Mini Ligi. Ta funkcjonalność pojawi się na stronie w najbliższych dniach, a najpóźniej w najbliższy weekend.

Podobnie jak na poprzedniej stronie tak i teraz zasada ich działania będzie podobna, jednak nowe Mini Ligi powinny dużo bardziej przypaść Wam do gustu. Temu tematowi poświęcimy oddzielny wpis, teraz zdradzimy tylko, że zakładanie i usuwanie lig oraz zapraszanie i usuwanie gości będzie bardzo proste.

Typowanie Ekstraklasy uważamy za otwarte! Bawcie się, dyskutujcie i wygrywajcie nagrody!

1 komentarz do “Rusza typowanie Ekstraklasy!

Komentarze zostały zablokowane.