Darmowe typy w „Typ Dnia”

Typ Dnia
Typ Dnia

Mamy dla Was kolejną niespodziankę! Ruszamy z nową rubryką Typ Dnia, w której będziemy prezentować całkowicie darmowe typy na wybrane przez nasz zdarzenia. Dołącz do nas na Twitterze!

Typ dnia to całkowicie darmowe typy, które według nas warto będzie zagrać. Oprócz samego zakładu i kursu na wybrane zdarzenie, w kilku zdaniach uzasadnimy nasz typ. Oczywiście nie dajemy gwarancji, że nasza propozycja „wejdzie”, ponieważ nikt tego nie może zagwarantować. Możemy jednak obiecać, że ta rubryka zawsze będzie darmowa.

Typ Dnia będzie ukazywał się tylko na Twitterze, dlatego zachęcamy do obserwowania naszej strony, którą znajdziecie pod adresem https://twitter.com/LigaTyperapl. Podgląd tego, co dzieje się na Twitterze jest także na stronie głównej naszego serwisu, jednak wpisy mogą pojawić się z opóźnieniem, stąd polubienie naszego kanału jest najlepszym rozwiązaniem.

Pierwszy, trudny typ na celne strzały Jacka Grealisha w spotkaniu Aston Villa – Watford niestety okazał się błędny. Liczymy na to, że typ na dzisiejsze spotkanie Hull City – Chelsea (18:30, FA Cup) okaże się dużo lepszy.

Wkrótce kolejne nowości. Bądźcie razem z nami na Liga-Typera.pl!