Rozpoczynamy typowanie Ligue 1 2020/21!

Ligue 1
Jutro startuje Ligue 1! Dołącz do naszego typera!

Pora rozpocząć typowanie w kolejnej lidze, w sezonie 2020/21. Już 21. sierpnia rusza francuska Ligue 1, której mecze także znajdą się na Liga-Typera.pl (zarówno w niezależnej, darmowej lidze, jak i Klasyfikacji Sezonu). Pierwsze dwie kolejki dodane, tak więc zaczynajmy!

Typowanie Ligue 1 jest całkowicie darmowe. Jeśli jesteście fanami francuskiego futbolu, to zabawa na naszej stronie powinna przynieść Wam sporo frajdy. Tym bardziej, że możecie założyć Mini Ligę i rywalizować w zamkniętym gronie.

Konto VIP dla najlepszego

Wszystkie darmowe ligi przeznaczone są głównie do zabawy, w związku z czym nie przewidujemy w nich nagród. Wyjątkiem jest wyróżnienie dla najlepszego typera, który wygrywając taką ligę, otrzyma bilet wstępu do rywalizacji w Klasyfikacji Sezonu. Jeśli więc wygrasz typowanie Ligue 1 w sezonie 2020/21, to będziesz mógł wziąć udział w jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu 2021.

Niech wygra najlepszy!

Na start dodaliśmy dwie pierwsze kolejki, które odbędą się w terminach 21-23.08 i 28-30.08. Od kilku długich lat faworyt do wygrania ligi jest jeden – PSG. Czy i tym razem? Czy znajdzie się odważny stawiający na inny zespół i tym samym nie zawsze grający zgodnie z utartą linią?

Rywalizacja w Ligue 1 jak i na Liga-Typera.pl z pewnością będzie bardzo ostra. Niech wygra najlepszy!