Promocja na konto VIP! Tylko 39 PLN za udział w KS IX!

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Z okazji pierwszego meczu Polski na Euro 2020, mamy dla Was mega promocję! Tylko dziś możecie wykupić Konto VIP 10 PLN taniej! Zapłać 39 PLN (zamiast 49 PLN) i wejdź do gry w 9. edycji Klasyfikacji Sezonu, w której główną nagrodą jest 3-dniowy wyjazd do Anglii na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą!

Pula nagród w jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu wynosi blisko 5 000 PLN. Nagradzamy trzech typerów. Najlepszy zyskuje miano Mistrza Liga-Typera.pl, a w nagrodę zobaczy mecz Premier League na żywo! Więcej nt. tego typowania przeczytacie na naszej dedykowanej stronie Klasyfikacja Sezonu.

Tylko dziś możecie wykupić dostęp do gry aż 10 PLN taniej! Podczas wykupu subskrypcji wystarczy podać poniższy kod:

LT_POLSLO

Jak wykupić subskrypcję i skorzystać z kodu?

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta, to załóż je na stronie Rejestracja.
  2. Zaloguj się i przejdź na stronę Konto -> Subskrypcja.
  3. Wybierz jedną z trzech metod płatności, wpisz kod rabatowy w pole „Wprowadź kod rabatowy” oraz potwierdź go przyciskiem „ZASTOSUJ„. Pojawi się informacja z nową kwotą do zapłaty.
  4. Potwierdź subskrypcję przyciskiem „SUBSKRYBUJ” i dokonaj płatności.
  5. Płacąc Paypalem lub kartą, Twoja subskrypcja zostanie aktywowana bezpośrednio po dokonaniu płatności. W przypadku przelewu bankowego należy wysłać kwotę 39 PLN na konto 37 1140 2004 0000 3102 3755 2551, podając w tytule nazwę opłaconego konta. Konto zostanie aktywowane jak tylko otrzymamy przelew.
  6. Teraz możesz już czekać na KS IX!

Wszyscy posiadający aktywne Konta VIP (do 30. czerwca) muszą nacisnąć „REZYGNACJA” i ponownie wykupić konto z kodem promocyjnym.

Więcej informacji nt. Klasyfikacji Sezonu znajdziesz na stronie Co to jest KS?. Bądź z nami także jesienią!