Oficjalne wyniki typowania Euro 2020

Euro 2020
Oficjalne wyniki typowania MŚ 2022

Ochłonęliście już po Mistrzostwach Europy? Jesteście gotowi na nowy sezon? My jak najbardziej tak! Dzisiaj oficjalnie kończymy typowanie w ramach Euro 2020, ogłaszamy zwycięzców i już myślimy tylko o zmaganiach w nowych rozgrywkach. Bądźcie z Liga-Typera.pl w sezonie 2021/22!

Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście typując z nami mecze Euro 2020. Od razu przepraszamy za momenty, w których strona nie wytrzymywała obciążenia. Wszystko z powodu licznych odwiedzin, bowiem bawiło się z nami aż 2931 graczy! Przed kolejnym turniejem postaramy się zwiększyć możliwości naszych serwerów, aby podobne sytuacje nie miały miejsca.

Najlepsi typerzy Euro 2020

W całym turnieju odbyło się 51 meczów, co daje 255 punktów do zdobycia (5 pkt za prawidłowy typ). Najlepszy z Was „Patrol” zgromadził ich 80. Gracz ten jako jedyny dobił do bariery 12 prawidłowych typów. Warto także dodać, że „Patrol” był przed finałem poza podium, a więc wygraną dał mu prawidłowy typ na starcie Włochy – Anglia (1:1).

Drugą lokatę, z jednym punktem mniej, wywalczył „tomajc” (79). Gracz ten był bliski trafienia finałowego wyniku, bowiem stawiał 2:1 dla Włochów. Zabrakło naprawdę niewiele. Na 3. miejscu rywalizację zakończył „Daniel92” (77). Tyle samo punktów zgromadził wprawdzie „mkuron„, ale typował on 1 mecz więcej stąd zajął niższą lokatę.

  1. Patryk z Krosna („Patrol” – 80 pkt.) – replika koszulki wybranego klubu Premier League z sezonu 2020/21 + bilet VIP na udział w KS IX
  2. Tomasz z Garbów („tomajc” – 79 pkt.) – piłka nożna Nike/Adidas+ bilet VIP na udział w KS IX
  3. Daniel z Bojano („Daniel92” – 77 pkt.) – czapeczka wybranego klubu Premier League+ bilet VIP na udział w KS IX

Całej trójce gratulujemy sukcesu i prosimy o kontakt w celu odebrania nagrody rzeczowej! Subskrypcja na grę w KS IX została już dodana.

Weź udział w Klasyfikacja Sezonu!

Klasyfikacja Sezonu to płatne typowanie wybranych meczów najlepszych lig europejskich + polskiej Ekstraklasy. Najlepszy gracz takiego typowania otrzymuje miano Mistrza Liga-Typera.pl, a także 3-dniowy wyjazd do Anglii na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą. Najbliższa, 9. edycja Klasyfikacji Sezonu odbędzie się między sierpniem, a grudniem 2021. Koszt uczestnictwa w jednej edycji KS to 49 PLN. Konto VIP można wykupić po logowaniu przechodząc na stronę Konto -> Subskrypcja lub klikając w przycisk Konto VIP na górnym pasku.

Wszystkim graczom biorącym udział w typowaniu Euro 2020 serdecznie dziękujemy za wybór naszej strony i jednocześnie zapraszamy do rywalizacji w Klasyfikacji Sezonu IX, która rozpocznie się pod koniec sierpnia.