23. lipca startuje sezon 2021/22 w Ekstraklasie

Ekstraklasa
Ekstra kursy w Ekstraklasie!

Dopiero co zakończyło się Euro 2020, a przed nami już początek sezonu 2021/22 w polskiej Ekstraklasie. W najbliższy piątek nasza rodzima liga wznowi rozgrywki, a wraz z nią rusza nasze typowanie! Czy „vilson” obroni tytuł? Zapraszamy do darmowej zabawy!

W nowym sezonie Ekstraklasa zmienia swój kształt. Liga została powiększona o dwa zespoły i w sumie mamy ich teraz 18. Oczywiście przekłada się to na liczbę meczów, bowiem teraz będzie ich 306 (34 kolejki). Więcej meczów, to więcej punktów do zdobycia! W poprzednim sezonie, z liczbą 294 punktów, zwyciężył „vilson„. Kto tym razem rzuci mu wyzwanie? A może najlepszy typer Ekstraklasy powtórzy swój wyczyn?

Konto VIP dla najlepszego

Typowanie Ekstraklasy na Liga-Typera.pl, podobnie jak każdej innej ligi oprócz Klasyfikacji Sezonu, to przede wszystkim zabawa (jeśli chcesz zagrać o nagrody, to przystąp do walki w Klasyfikacji Sezonu). Jednak dla najlepszego typera danego sezonu mamy darmowy bilet do gry w Klasyfikacji Sezonu w najbliższym możliwym terminie! Jeśli więc wygrasz typowanie Ekstraklasy w sezonie 2021/22, to w nagrodę będziesz mógł wziąć udział w jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu 2022 bez żadnych opłat!

Mini Ligi bez opłat

Jeśli liga jest darmowa, to darmowe jest także tworzenie Mini Lig na jej bazie. Typując Ekstraklasę możecie więc bez przeszkód tworzyć Mini Ligi, zapraszać znajomych i rywalizować w zamkniętym gronie. Wiemy, że taka rywalizacja przynosi dużo więcej frajdy, co pokazało typowanie Euro 2020. W Mini Ligach rywalizowały setki graczy, a wśród nich wiele większych i mniejszych firm organizujących zabawę dla swoich pracowników.

Daty startów pozostałych ligi

Wkrótce na Liga-Typera.pl zaczną pojawiać także pozostałe ligi. Poniżej znajdziecie dokładne daty startów wszystkich lig, które będzie można typować na naszej stronie w sezonie 2021/22.

  • 1. liga – 30. lipca 2021
  • Ligue 1 – 08. sierpnia 2021
  • Premier League – 13. sierpnia 2021
  • LaLiga – 13. sierpnia 2021
  • Bundesliga – 13. sierpnia 2021
  • Serie A – 22. sierpnia 2021
  • Champions League – wrzesień 2021
  • Europa League – wrzesień 2021
  • Conference League – wrzesień 2021

Dołącz do Klasyfikacji Sezonu IX!

Już teraz możesz wykupić Konto VIP i tym samy dołączyć do jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu! Przed nami 9. edycja zabawy, w której do wygrania jest 3-dniowy wyjazd na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą o wartości 4 000 PLN! Chcesz poznać więcej szczegółów? Wejdź na „Co to jest KS?” i dowiedz się więcej o tym wyjątkowym typowaniu.