Oficjalne wyniki 8. edycji Klasyfikacji Sezonu

Klasyfikacja Sezonu
KS VIII: opinie laureatów, zapowiedź promocji

Niespodzianki nie było. „Ilka„, mimo piorunującego finiszu, nie zdołała dogonić lidera. Tak więc to Zbigniew Kierzkowski zostaje Mistrzem Liga-Typera.pl w 8. edycji Klasyfikacji Sezonu i to on wraz z osobą towarzyszącą pojedzie na mecz Premier League! Wielkie gratulacje!

Walka trwała do ostatniego meczu. Liderowi wystarczyły 2 punkty, aby utrzymać prowadzenie, „Ilka” z kolei musiała trafić dokładny wynik. Jak się okazało, żadna ze stron nie zdobyła choćby punktu. Z. Kierzkowski postawił na 2:1 dla City, „Ilka” na 2:2. Tym samym to od dawna liderujący Zbigniew Kierzkowski pojawi się w Anglii i wraz z osobą towarzysząca będzie miał okazję zobaczyć mecz Premier League!

Niesamowite emocje towarzyszyły także walce o lokatę nr 3. A wskoczył na nią ten, który miał na to najmniejsze szanse – „siela1998” (165 punktów). Gracz ten zaliczył świetne typowanie w ostatniej kolejce (trafił m.in. wygraną Chelsea 1:0!) i tym samym pokonał „saymonkoks” (164 pkt.) i „KrisBarca_92” (162 pkt.). Gratulujemy!

Nasza Redakcja zajęła wysokie, 8. miejsce w klasyfikacji końcowej (zdobywając 153 punkty) z czego jesteśmy bardzo dumni. W kolejnej edycji postaramy się oczywiście poprawić ten wynik! Warto także dodać, że poprzedni Mistrz – Remigiusz Kawa zajął dopiero 14. lokatę. Pokazuje to wyraźnie, że trudno jest wygrać naszego typera i jak dobrych typerów należy pokonać.

Końcowa Klasyfikacja 8. edycji Klasyfikacji Sezonu i podział nagród:

  1. Zbigniew z Celestynowa (Zbigniew Kierzkowski – 179 pkt.) – 3-dniowy wyjazd do Anglii na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą
  2. Ilona z Tomaszowa Mazowieckiego („Ilka” – 175 pkt.) – karnet na rundę jesienną 2021 wybranego klubu w Polsce
  3. Wojciech z Braniewa („siela1998” – 165 pkt.) – replika koszulki wybranego klubu Premier League lub Ekstraklasy

Ostateczna kolejność w 8. edycji Klasyfikacji Sezonu

15. kolejka dla Jerzego Jabłońskiego

Ostatnią serię KS VIII zwyciężył Jerzy Jabłoński, który zdobył 18 punktów. Jedynie 1 pkt. mniej zgromadził rewelacyjny „siela1998” i właśnie dzięki tak dobremu typowaniu zdołał rzutem na taśmę ukończyć rywalizację na 3. lokacie. Na ostatnim miejscu podium znalazło się dwóch graczy – „Al Bundy” i „wma„. Obaj zdobyli po 13 „oczek” i zaliczyli identyczny bilans typowanych meczów.

Zobacz typowanie Jerzego Jabłońskiego

Przed nami EURO 2020/2021 i KS IX!

Wszystkim uczestnikom KS VIII dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy na kolejną, już 9. edycję Klasyfikacji Sezonu (jesień 2021). Tymczasem wszystkich naszych graczy zapraszamy do darmowego typowania EURO 2020, które udostępniliśmy już na Liga-Typera.pl!