EURO 2020 czas zacząć! Zagraj z nami za darmo!

Euro 2020
Oficjalne wyniki typowania MŚ 2022

Dokładnie tydzień dzieli nas od rozpoczęcia Euro 2020/2021 i inauguracyjnego meczu Turcja – Włochy (11.06, 21:00). W związku z tym oficjalnie ruszamy z darmowym typowaniem Mistrzostw Europy, w którym nagrodzimy trzech pierwszych typerów. Gotowi na wielkie emocje? No to zaczynajmy!

Kompletny terminarz fazy grupowej dostępny jest na naszej stronie już od kilku dni. Możecie więc od razu wytypować trzy pierwsze kolejki i systematycznie zmieniać swoje typy przed każdym meczem. Typujemy do momentu rozpoczęcia danego spotkania, nie obawiajcie się więc, że raz zapisanej kolejki nie bedzie można zmienić.

Zasady typowania Euro 2020/2021

Generalnie zasady typowania Mistrzostw Europy nie odbiegają od tych w innych prowadzonych przez nas ligach. Za prawidłowy typ przyznajemy 5 punktów, za prawidłowe rostrzygnięcie + różnicę bramek 2 punkty i 1 punkt za prawidłowe rozstrzygnięcie. Wygrywa typer, który na koniec zabawy zgromadzi największą liczbę punktów. Przy równej liczbie punktów o koleności decydują: najpierw liczba prawidłowych typów, a następnie liczba typowanych meczów (im mniej tym wyższa lokata).

Nagrody dla najlepszych typerów

Mimo, iż typowanie jest darmowe, to dla trzech najlepszych typerów mamy nagrody. Zwycięzca typowania otrzyma replikę koszulki wybranego klubu Premier League z sezonu 2020/21. Drugą lokatę nagrodzimy piłką nożną Nike/Adidas, a trzecią czapeczką wybranego klubu Premier League. Poza tym, wszystkich trzech typerów zgarnie bilety VIP na grę w najbliższej edycji Klasyfikacji Sezonu (edycja jesień 2021).

Podział nagród za Euro 2020/2021:

  1. Replika koszulki wybranego klubu Premier League z sezonu 2020/21 + bilet VIP na udział w KS IX
  2. Piłka nożna Nike/Adidas+ bilet VIP na udział w KS IX
  3. Czapeczka wybranego klubu Premier League+ bilet VIP na udział w KS IX

Zakładaj Mini Ligi i rywalizuj w zamkniętym gronie

Na bazie Euro 2020 możecie tworzyć Mini Ligi, czyli prywatne, zamknięte lub otwarte ligi i rywalizować w nich ze swoją rodziną, przyjaciółmi czy kolegami z pracy. Tworzenie i zarządzanie swoją własną ligą jest bardzo intuicyjne. Wystarczy po logowaniu przejść na stronę Mini Ligi, wpisać nazwę swojej nowej ligi, a następnie zaprosić wybranych graczy. Każdy z nich otrzyma maila z zaproszeniem i będzie mógł po logowaniu dołączyć do danej ligi. Pierwsze klasyfikacje w Mini Ligach dostępne będą po pierwszym rozegranym meczu.

Więcej biletów VIP do rozdania!

Mecze naszej reprezentacji będą dobrą okazją do zgarnięcia biletu VIP na grę w Klasyfikacji Sezonu. Śledźcie więc nasz profil na Facebooku i bierzcie udział w konkursach związanych z biało-czerwonymi. Na zwycięzców czekać będą miejsca do gry w KS IX!

Czym jest Klasyfikacja Sezonu?

Klasyfikacja Sezonu to płatne typowanie wybranych meczów najlepszych lig europejskich + polskiej Ekstraklasy. Najlepszy gracz takiego typowania otrzymuje miano Mistrza Liga-Typera.pl, a także 3-dniowy wyjazd do Anglii na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą. Najbliższa, 9. edycja Klasyfikacji Sezonu odbędzie się między sierpniem, a grudniem 2021. Koszt uczestnictwa w jednej edycji KS to 49 PLN. Konto VIP można wykupić po logowaniu przechodząc na stronę Konto -> Subskrypcja lub klikając w przycisk Konto VIP na górnym pasku.

Wszystkich fanów futbolu i dobrej zabawy zapraszamy więc zarówno do typowania Euro 2020/2021, jak i wzięcia udziału w Klasyfikacji Sezonu! Naszej reprezentacji życzymy występu na miarę naszych oczekiwań, a Wam wszystkim tylko celnych typów!

6 komentarzy do “EURO 2020 czas zacząć! Zagraj z nami za darmo!

    1. Typować można już od ponad tygodnia. Pierwszy mecz już dziś o 21:00. Nie spóźnijcie się!

  1. A po fazie grupowej będzie będzie remis i dogrywka to liczy się wynik z dogrywki czy do 90 min ?

Komentarze zostały zablokowane.