Jutro startuje Ligue 1! Dołącz do naszego typera!

Info
Jutro startuje Ligue 1! Dołącz do naszego typera!

Sezon 2021/22 rozkręca się na dobre. Jutro, meczem Monaco – Nantes, rozpoczyna się kolejny sezon we francuskiej Ligue 1. Mecze tych rozgrywek możecie typować za darmo na Liga-Typera.pl. Na najlepszego typera, oprócz splendoru, czeka także bilet na grę w kolejnej edycji Klasyfikacji Sezonu.

Głównym faworytem do zwycięstwa w sezonie 2021/22 jest oczywiście PSG. Lille, Monaco i Lyon zrobią jednak wszystko, aby ponownie utrzeć nosa renomowanemu rywalowi. To już się udało, bowiem PSG przegrał mecz o Superpuchar Francji z Lille (0:1), a więc po mistrzostwie musiał oddać kolejne trofeum.

Konto VIP dla najlepszego

Typowanie Ligue 1 na Liga-Typera.pl, podobnie jak każdej innej ligi oprócz Klasyfikacji Sezonu, to przede wszystkim zabawa (jeśli chcesz zagrać o nagrody, to przystąp do walki w Klasyfikacji Sezonu). Jednak dla najlepszego typera danego sezonu mamy darmowy bilet do gry w Klasyfikacji Sezonu w najbliższym możliwym terminie! Jeśli więc wygrasz typowanie Ligue 1 w sezonie 2021/22, to w nagrodę będziesz mógł wziąć udział w jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu 2022 bez żadnych opłat!

Mini Ligi bez opłat

Jeśli liga jest darmowa, to darmowe jest także tworzenie Mini Lig na jej bazie. Typując Ligue 1 możecie więc bez przeszkód tworzyć Mini Ligi, zapraszać znajomych i rywalizować w zamkniętym gronie. Wiemy, że taka rywalizacja przynosi dużo więcej frajdy, co pokazało typowanie Euro 2020. W Mini Ligach rywalizowały setki graczy, a wśród nich wiele większych i mniejszych firm organizujących zabawę dla swoich pracowników.

Dołącz do Klasyfikacji Sezonu IX!

Już teraz możesz wykupić Konto VIP i tym samy dołączyć do jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu! Przed nami 9. edycja zabawy, w której do wygrania jest 3-dniowy wyjazd na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą o wartości 4 000 PLN! Chcesz poznać więcej szczegółów? Wejdź na „Co to jest KS?” i dowiedz się więcej o tym wyjątkowym typowaniu.