KS VIII: świetny „siela1998”, lider nie do zatrzymania

Klasyfikacja Sezonu
KS VIII: opinie laureatów, zapowiedź promocji

W 9. kolejce KS VIII prawdziwy cios zadał „siela1998„, który zwyciężył z przewagą aż 5 „oczek” nad drugim „ZIBI TOP„. Gracz ten jako jedyny trafił aż 4 wyniki i jako jedyny przekroczył barierę 20 punktów. Lider mocno zwiększył swoją przewagę i pytanie, czy jeszcze ktoś mu zagrozi?

Prawdziwym wygranym tej serii jest „siela1998„, który zdobył 24 punkty i dzięki takiemu wynikowi awansował na 2. miejsce w klasyfikacji generalnej. 5 punktów mniej zebrał „ZIBI TOP„, a 6 mniej obecny lider – Zbigniew Kierzkowski.

Zobacz typowanie „siela1998”

W klasyfikacji generalnej lider mocno odskoczył. Zbigniew Kierzkowski ma na koncie już 115 punktów i jest to aż 13 więcej od drugiego miejsca. Dzięki wygraniu 9. kolejki, do walki włączył się wspomniany „siela1998„, który obecnie jest drugi. Na 3. pozycję spadł „saymonkoks” (12 pkt. w tej serii).

Przed nami 2/3 zabawy

W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejka nr 10, a oznacza to, że za nami będzie już 2/3 zabawy. Jeśli atakować pozycję nr 1, to właśnie teraz! W zestawie par kilka ciekawych spotkań z Napoli – Inter na czele. Jednak spore emocje powinny być także w pojedynkach Atalanty z Juventusem czy Rakowa z Lechem. W Liverpoolu z kolei starcie dwóch wielkich trenerów – Ancelotti kontra Mourinho, a więc mecz Everton – Tottenham.