„Barca” pokona Real w El Clasico? Zagraj po kursie 2.80!

Promocje
"Barca" pokona Real w El Clasico? Zagraj po kursie 2.80!

Dziś wieczorem (21:00) wielki mecz w ramach El Clasico! Trzeci w ligowej tabeli Real Madryt zmierzy się z drugą FC Barceloną. Czy „Barca” pokona Real i przywiezie z Madrytu 3 punkty? Betclic podnosi kurs na zwycięstwo Blaugrany – było 2.20, a jest 2.80!

Na ten mecz czeka się miesiącami, a gdy już nadejdzie, to spodziewamy się wielkiego widowiska. Nie inaczej będzie teraz. Oba zespoły wciąż walczą o mistrzostwo Hiszpanii, choć w tej walce faworytem jest obecnie Atletico Madryt. Pokonani w El Clasico raczej pożegnają się z marzeniami o wygraniu LaLiga w tym sezonie.

Ciężko wskazać faworyta. Naturalnie byłby nim Real, który gra u siebie, ale wobec braku kibiców szanse mocno się wyrównują. Zarówno jedni, jak i drudzy, zagrają osłabieni: w szeregach Realu zabraknie Ramosa, Hazarda i Varana, z kolei w Barcelonie nie wystąpią Fati i Pique. Ostatnie dwa mecze tych drużyn wyraźnie wygrał Real (różnicą dwóch bramek). Jak będzie teraz? Liga-Typera.pl uważa, że zobaczymy wyrównany pojedynek zakończony remisem.

Zdarzenie możecie zagrać jako „singiel” za max. 25 PLN lub dołączyć do innych meczów na kuponie.