Hiszpania – Polska: nasze być albo nie być na Euro 2020

Euro 2020
Hiszpania - Polska: nasze być albo nie być na Euro 2020

Co 2 lata podobny scenariusz. Drugi występ Polaków na wielkim turnieju to zazwyczaj mecz o wszystko. Jest to zarazem smutne, jak i zabawne, bo my zawsze wierzymy, że będzie inaczej. A może właśnie DZIŚ jest ten dzień, w którym będziemy świadkami „cudu w Sevilli”?

Baw się razem z nami na Facebooku typując to spotkanie. Typujemy wynik (+ wynik do przerwy) oraz strzelca jednej z bramek. Trafiając wynik i strzelca już masz 50 PLN! Jeśli jednak dołożysz do tego wynik do przerwy i w sumie trafisz wszystkie trzy zdarzenia, to zwiększymy Twoją nagrodę o 50%! Możesz więc zgarnąć free bet o wartości 75 PLN! Wygrywają wszyscy, którzy spełnią warunki konkursu (z założeniem, że podadzą innego zdobywcę gola).

Co musisz zrobić, aby wejść do gry?

  1. Polub/udostępnij wpis o konkursie na Facebooku.
  2. Wytypuj prawidłowy wynik (+ wynik do przerwy) i strzelca jednej z bramek.
  3. Odbierz free bet 50 PLN na grę w LV BET jeśli trafisz wynik i strzelca jednej z bramek! Trafiając także wynik do przerwy, zgarniasz aż 75 PLN free bet!

Zabawa przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Typujemy w komentarzach pod konkursem na Facebooku do momentu rozpoczęcia spotkania. Powodzenia!

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w LV BET, to załóż je jeszcze dziś i skorzystaj z mega oferty powitalnej!