“Zeno51” wygrywa typowanie Ekstraklasy!

Ekstraklasa
23. lipca startuje sezon 2021/22 w Ekstraklasie

Pierwsze typowanie na nowej Liga-Typera.pl dobiegło końca. Z przyjemnością informujemy, że największą wiedzą i talentem do przewidywania wyników popisał się “Zeno51“, który od kilku kolejek nie dawał szans konkurencji ostatecznie zdobywając 130 punktów.

Tuż za nim uplasowali się “Madi1_1” (124 pkt.) i “pyrek” (123). Walka o drugie miejsce miała w sumie niecodzienny przebieg. Na ostatniej prostej “Madi1_1” zdobył tylko 4 punkty i z pewnością drżał o miejsce “na pudle”. Jednak drugi po 36. kolejce “pyrek” zaliczył jeszcze gorszą serię zdobywając zaledwie 2 pkt. Obu graczy mógł “pogodzić” KrisBarca_92“, ale i on nie wykorzystał okazji zdobywają tylko 5 “oczek”. Końcówka typowania dostarczyła więc niezwykle wiele emocji!

Nagrody dla najlepszych

Jak obiecaliśmy na początku zabawy, nagradzamy trzech najlepszych typerów. “Zeno51” otrzyma koszulkę wybranego przez siebie klubu Premier League z sezonu 2019/20. Piłka marki Nike trafi do drugiego “Madi1_1“, z kolei trzeci “pyrek” stanie się posiadaczem czapeczki wybranego klubu Premier League. Gratulujemy i prosimy wszystkich laureatów o kontakt!

A już wkrótce…

…zaczynamy kolejny sezon wspólnej zabawy! Tym razem będzie jeszcze ciekawiej, bo oprócz meczów Ekstraklasy typować będziemy rozgrywki ligi angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej i niemieckiej. Ale najważniejsza będzie oczywiście Klasyfikacja Sezonu, która już w nowej formule ponownie pojawi się na naszej stronie. Zapisy ruszają na początku sierpnia a typowanie wystartuje we wrześniu i potrwa do końca roku.

Zbierajcie siły, zapraszajcie znajomych i razem walczcie o nagrody!

2 komentarze do ““Zeno51” wygrywa typowanie Ekstraklasy!

  1. Również gratulacje dla wszystkich przedewszystkim dla lidera

Komentarze zostały zablokowane.