Wracamy do gry!

Strona
Kim jest Ryan Giggs?

Zrobiliśmy to! Po miesiącach zbierania Waszych oraz naszych pomysłów, godzinach rozmów, planowania i w końcu wytężonej pracy, mamy zaszczyt oddać w Wasze ręce zupełnie nową Ligę Typera!

Jesteśmy tym bardzo podekscytowani i liczymy na to, że i Wam spodobają się wszystkie zmiany i ulepszenia. Są one odpowiedzią na Wasze sugestie oraz rezultatem naszego ciągłego poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Zmienia się prawie wszystko i wierzymy, że są to tylko zmiany na lepsze. Cel był jeden – sprawić, żeby zabawa z Liga-Typera.pl była jeszcze ciekawsza, żeby wygląd naszego serwisu był profesjonalny, a jego możliwości większe. Tworzyliśmy te stronę też trochę dla siebie, bo przez kilka ostatnich miesięcy myśleliśmy o tym jaką stronę my chcielibyśmy mieć jako fani piłki nożnej.

Liga-Typera.pl na telefonach i tabletach

Piętą achillesową poprzedniego serwisu był brak wsparcia dla urządzeń mobilnych. Wraz z nowym serwisem naprawiamy tę niedogodność! Możesz typować w drodze ze szkoły czy pracy, siedząc wygodnie na sofie lub w dowolnym innym miejscu za pośrednictwem swojego telefonu czy tabletu.

Nowy serwis jest w pełni responsywny. Oznacza to tylko i aż tyle, że będzie działał na każdym urządzeniu z nowoczesną przeglądarką internetową.

Łatwe typowanie meczów

Zmienił się sposób typowania meczów, który został przystosowany szczególnie pod urządzenia przenośne. Od teraz oddanie typów zajmie Ci dosłownie sekundy. Przejrzysty design pozwoli także bardzo szybko sprawdzić liczbę zdobytych punktów z podziałem na kolejki oraz podglądnąć miejsce w klasyfikacji.

Mini Ligi już wkrótce

Dopracowujemy inny ważny element naszego serwisu – Mini Ligi. Nowe rozwiązania pomogą Wam w pełni zarządzać tworzoną Mini Ligą. Tworzenie Mini Ligi o unikalnej nazwie, edytowanie jej, zapraszanie i usuwanie graczy, przyjmowanie zaproszeń i wreszcie usuwanie ligi – wszystko bardzo intuicyjne i niezwykle proste.

Mini Ligi pojawią się na stronie w najbliższych dniach.

Z radością oddajemy Wam zupełnie nową platformę i nową jakość. Bawcie się tu dobrze, sprawdzajcie jej możliwości, wygrywajcie konkursy i emocjonujcie się piłką nożną. A my będziemy przyglądać się wynikom, Waszym ocenom i pomysłom i obiecujemy, ze nie kończymy starań o jak najlepszy serwis. Liga-Typera.pl będzie się rozwijać i rosnąć razem z Wami!

2 komentarze do “Wracamy do gry!

    1. Od nowego sezonu będą wszystkie najważniejsze, jak to miało miejsce na poprzedniej witrynie: Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga i Ligue 1. Typować będziemy także najbliższe EURO 2020!

Komentarze zostały zablokowane.