Wesołych Świąt i udanego Nowego Roku 2023!

Info
Wesołych Świąt i udanego Nowego Roku 2023!

Drodzy kibice, sympatycy Liga-Typera.pl. To już kolejny rok, który mamy przyjemność być razem z Wami. Wierzymy, że spełniamy Wasze oczekiwania i dobrze bawicie się w naszym serwisie. Otrzymujemy wiele pozytywnych uwag i to napędza nas w prowadzeniu „najlepszego typera w Polsce”.

A jaki był mijający rok 2022? Przede wszystkim już bez pandemii, która zatruwała nasze życie. Sportowo z Mistrzostwami Świata w Katarze, na których reprezentacja Polski osiągnęła najwięszy sukces od lat – wyszła z grupy, co ostatnio wydarzyło się w 1986 roku.

W tym szczególnym czasie życzymy Wam spokojnych, magicznych i leniwych świąt. Odpoczywajcie, delektujcie się tradycyjną polską kuchnią i jak zawsze w drugi dzień świąt „zasiądźcie głęboko w fotelach” by obejrzeć mecze ligi angielskiej. 

A w 2023 roku życzymy Wam i sobie dobrego startu Polski w eliminacjach do Euro 2024 oraz awansu Lecha Poznań do kolejnych rund Conference League. Poza tym standardowo dużo zdrowia i… częstych odwiedzin naszego serwisu, który do wspomnianych Mistrzostw Europy powinien otrzymać nową formę. Mamy także nadzieję, że w przyszłym roku uda się zrealizować wszystkie wygrane w ramach Klasyfikacji Sezonu.

Z najlepszymi życzeniami

Zespół Liga-Typera.pl