Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022!

Info
Wesołych Świąt i udanego Nowego Roku 2023!

Drodzy kibice, wielbiciele piłki nożnej, sympatycy Liga-Typera.pl. Za nami kolejny piłkarski rok, niestety dość podobny do tego poprzedniego –  niespokojny, dziwny i zupełnie nieprzewidywalny. COVID sprawił, że odwołano wiele spotkań, wiele także odbyło się bez udziału publiczności. Ale były i dobre wiadomości…

Robert Lewandowski zajął 2. miejsce w klasyfikacji Złotej Piłki, Legia Warszawa wywalczyła awans się do fazy grupowej Ligi Europy, a reprezentacja Polski zakwalifikowała się do barażu o udział w MŚ 2022.

Pomimo szaleństwa, które wciąż wokół nas życzymy Wam spokojnych, magicznych i leniwych świąt. Odpoczywajcie, delektujcie się tradycyjną polską kuchnią, jak zawsze w drugi dzień świąt „zasiądźcie głęboko w fotelach” by obejrzeć mecze ligi angielskiej i bawcie się z nami w typowanie. 

A w 2022 roku życzymy Wam i sobie normalności, choćby była inna niż ta przed pandemią, wielu ekscytujących wydarzeń sportowych, emocjonującego kibicowania oraz tego, by po pandemicznej przerwie wygrani naszej Klasyfikacji Sezonu mogli w końcu wybrać się do UK by odebrać nagrodę i na żywo obejrzeć z nami mecz Premier League!

Z najlepszymi życzeniami

Zespół Liga-Typera.pl