W piątek startuje Fortuna 1. liga. Zagraj z nami!

Info
W piątek startuje Fortuna 1. liga. Zagraj z nami!

Już w najbliższy piątek, meczem Odra Opole – Miedź Legnica (18:00), rozpocznie się sezon 2021/22 w Fortuna 1. lidze. Podobnie jak ostatnio, tak i teraz dajemy Wam możliwość typowania tej ligi, która jest całkowicie darmowa. Najlepszy gracz otrzyma bilet na grę w kolejnej edycji Klasyfikacji Sezonu!

Faworytów do wygrania ligi jest dwóch – to ŁKS Łódź (3.15) i Arka Gdynia (3.25). To tym zespołom bukmacherzy dają największe szanse. Kolejna jest Korona Kielce (4.5), a potem zespoły, na których kurs wynosi 12.0 i więcej. Najmniejsze szanse daje się Skrze Częstochowa (500.0).

Konto VIP dla najlepszego

Typowanie 1. ligi na Liga-Typera.pl, podobnie jak każdej innej ligi oprócz Klasyfikacji Sezonu, to przede wszystkim zabawa (jeśli chcesz zagrać o nagrody, to przystąp do walki w Klasyfikacji Sezonu). Jednak dla najlepszego typera danego sezonu mamy darmowy bilet do gry w Klasyfikacji Sezonu w najbliższym możliwym terminie! Jeśli więc wygrasz typowanie 1. ligi w sezonie 2021/22, to w nagrodę będziesz mógł wziąć udział w jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu 2022 bez żadnych opłat!

Mini Ligi bez opłat

Jeśli liga jest darmowa, to darmowe jest także tworzenie Mini Lig na jej bazie. Typując 1. ligę możecie więc bez przeszkód tworzyć Mini Ligi, zapraszać znajomych i rywalizować w zamkniętym gronie. Wiemy, że taka rywalizacja przynosi dużo więcej frajdy, co pokazało typowanie Euro 2020. W Mini Ligach rywalizowały setki graczy, a wśród nich wiele większych i mniejszych firm organizujących zabawę dla swoich pracowników.

Dołącz do Klasyfikacji Sezonu IX!

Już teraz możesz wykupić Konto VIP i tym samy dołączyć do jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu! Przed nami 9. edycja zabawy, w której do wygrania jest 3-dniowy wyjazd na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą o wartości 4 000 PLN! Chcesz poznać więcej szczegółów? Wejdź na „Co to jest KS?” i dowiedz się więcej o tym wyjątkowym typowaniu.