Typuj z nami Mistrzostwa Świata 2022!

MŚ 2022
Oficjalne wyniki typowania MŚ 2022

Dokładnie miesiąc przed pierwszym gwizdkiem rozpoczynamy typowanie Mistrzostw Świata 2022, które odbędą się w Katarze. W inauguracyjnym meczu Katar podejmie Ekwador (20.11, godz. 17:00). A jak spisze się nasza reprezentacja? Zapraszajcie znajomych, twórzcie Mini Ligi i razem z Liga-Typera.pl emocjonujcie się walką o Puchar Świata!

Kompletny terminarz fazy grupowej już na Was czeka. Możecie więc od razu wytypować trzy pierwsze kolejki i systematycznie zmieniać swoje typy przed każdym meczem. Typujemy do momentu rozpoczęcia danego spotkania, nie obawiajcie się więc, że raz zapisanej kolejki nie bedzie można zmienić.

Zasady typowania MŚ 2022

Generalnie zasady typowania Mistrzostw Europy nie odbiegają od tych w innych prowadzonych przez nas ligach. Za prawidłowy typ przyznajemy 5 punktów, za prawidłowe rostrzygnięcie + różnicę bramek 2 punkty i 1 punkt za prawidłowe rozstrzygnięcie. Wygrywa typer, który na koniec zabawy zgromadzi największą liczbę punktów. Przy równej liczbie punktów o koleności decydują: najpierw liczba prawidłowych typów, a następnie liczba typowanych meczów (im mniej tym wyższa lokata).

Nagrody dla najlepszych typerów

Mimo, iż typowanie jest darmowe, to dla trzech najlepszych typerów mamy nagrody. Zwycięzca typowania otrzyma replikę koszulki wybranego klubu Premier League z sezonu 2022/23. Drugą lokatę nagrodzimy piłką nożną Nike/Adidas, a trzecią czapeczką wybranego klubu Premier League.

Podział nagród za MŚ 2022:

  1. Replika koszulki wybranego klubu Premier League z sezonu 2020/21
  2. Piłka nożna Nike/Adidas
  3. Czapeczka wybranego klubu Premier League

Zakładaj Mini Ligi i rywalizuj w zamkniętym gronie

Na bazie MŚ 2022 możecie tworzyć Mini Ligi, czyli prywatne, zamknięte lub otwarte ligi i rywalizować w nich ze swoją rodziną, przyjaciółmi czy kolegami z pracy. Tworzenie i zarządzanie swoją własną ligą jest bardzo intuicyjne. Wystarczy po logowaniu przejść na stronę Mini Ligi, wpisać nazwę swojej nowej ligi, a następnie zaprosić wybranych graczy. Każdy z nich otrzyma maila z zaproszeniem i będzie mógł po logowaniu dołączyć do danej ligi. Pierwsze klasyfikacje w Mini Ligach dostępne będą po pierwszym rozegranym meczu.

Oferta dla firm i grup

W przygotowaniu mamy także ofertę dla firm i grup (osób prywatnych), które chciałyby rywalizować w zamkniętej, spersonalizowanej lidze. Taka liga będzie miała dużo więcej zalet niż zwykła Mini Liga, bowiem będziecie mogli ustawić własną punktację, klasyfikację czy efekty wizualne (logo, banner). Oferta dotyczy MŚ 2022, ale nie tylko. Dajemy Wam możliwośc stworzenia dowolnej ligi z dowolnymi meczami i tylko od Was będzie zależeć jak długo rywalizacja w tej lidze będzie trwać. Więcej już wkrótce!

Tymczasem wszystkich fanów futbolu i dobrej zabawy zapraszamy do typowania Mistrzostw Świata 2022! Naszej reprezentacji życzymy występu na miarę naszych oczekiwań, a Wam wszystkim tylko celnych typów!