Tip Dnia: Mini Ligi

Tips
Kim jest Ryan Giggs?

Z wielką przyjemnością oddajemy Wam zupełnie nowe Mini Ligi, a więc prywatne ligi, w których możecie rywalizować w gronie najbliższych, rodziny, kolegów i koleżanek z pracy czy zupełnie przypadkowych osób. Sprawdźcie jak działają!

Mini Ligi to odrębne, prywatne ligi, tworzone na bazie typowanej ligi. Znajdziecie je wpisując w przeglądarce adres liga-typera.pl/mini-ligi/ lub wybierając tę opcję z menu. Tworzyć prywatne ligi może każdy, jedynym warunkiem jest zalogowanie się na stronę.

Nazwa i status Mini Ligi

Nazwa ligi prywatnej musi składać się z co najmniej 3 i co najwyżej 15 znaków., musi być unikalna i nie można używać w niej pewnych znaków zastrzeżonych. Jeśli wpiszecie nazwę niespełniającą te kryteria, to otrzymacie komunikat z błędem.

Każda liga prywatna tworzona jest na bazie typowanej ligi. Obecnie bazą może być tylko Ekstraklasa, bowiem udostępniamy do typowania mecze tylko naszej rodzimej ligi. Gdy liczba typowanych lig się zwiększy, naturalnie będzie można zakładać Mini Ligi na bazie innych typowanych lig.

Zakładając ligę prywatną możecie ustawić jej status. Liga może więc być otwarta i wówczas każdy będzie mógł do niej dołączyć lub zamknięta, a więc zagrają w niej tylko zaproszeni gracze.

Zaproszenia do Mini Ligi

Tworząc ligę prywatną automatycznie jesteście do niej dodawani, a więc jesteście pierwszym jej członkiem. Od razu możecie wybrać użytkowników, których chcecie zaprosić lub poczekać i zrobić to później wchodząc w edycję danej ligi. Zaproszeni goście otrzymają maila z informacją o zaproszeniu a po logowaniu na stronie, w menu pojawi się informacją o liczbie zaproszeń. Przed dołączeniem do ligi możecie podglądnąć kto w niej uczestniczy.

Edycja i usuwanie Mini Lig

Każdy właściciel ligi prywatnej może ją edytować, a więc zmienić jej nazwę, status, a nawet bazę. Właściciel może także wysyłać i anulować zaproszenia, a ostatecznie także usunąć całą ligę. Wszystko w bardzo przejrzystej formie na stronie liga-typera.pl/mini-ligi/.

Rozwój Mini Lig

Obecna wersja prywatnych lig nie jest ostateczna. Wciąż pracujemy nad rozwojem tej funkcjonalności, aby była jak najbardziej przyjazna i w pełni odpowiadała Waszym potrzebom. Jeśli więc macie jakieś sugestie odnośnie lig prywatnych lub znaleźliście błędy, to dajcie nam znać.

W przygotowaniu jest także rozszerzenie Mini Lig w formie informacji, która po logowaniu będzie pojawiać się na stronie głównej. Znajdziecie tam wszystkie Mini Ligi, w których uczestniczycie, wraz z linkiem do nich i aktualną zdobyczą punktową.