Startują Premier League, Bundesliga, LaLiga i Serie A

Info
Startują Premier League, Bundesliga i Ligue 1

Już w najbliższy piątek startują najważniejsze ligi Europy! W piątek pierwsze mecze nowego sezonu rozegrane zostaną w Anglii, Niemczech i Hiszpanii. Tydzień później rozgrywki wznowi włoska Serie A. Zestawy par wszystkich wymienionych lig czekają na Was od kilku dni. Typuj z nami na Liga-Typera.pl!

W Anglii, głównym faworytem do mistrzostwa jest oczywiście Manchester City (1.67). Stawiając na kolejne zespoły można już liczyć na niezły zarobek, bowiem zarówno na Chelsea, jak i Liverpool kursy wynoszą 6.0. A może lepiej wybrać kurs 9.0 i tym samym postawić na inną drużynę z Manchesteru?

Nie zarobimy wiele za triumf Bayernu w Bundeslidze. Kurs na aktualnych mistrzów Niemiec jest wręcz śmieszny – 1.16. Kolejna w zestawieniu Borussia Dortmund „wyceniana” jest na 8.0, a RB Lipsk aż na 17. Niewiele więcej zarobimy stawiając kolejną armatę zdobytą przez Roberta Lewandowskiego, bo zaledwie 1.5. Kolejny w zestawieniu Haaland to już 5.0.

W LaLiga płacz za Messim, który dla wielu napastników był nie do przebicia pod względem liczby goli. Kto teraz zostanie królem strzelców? Bukmacherzy liczą na Karima Benzemę (5.0), ale równie duże szanse daje się Luisowi Suarezowi i Memphisowi Depayowi (6.0). Ligę z kolei powinien wygrać Real Madryt (2.1), przed Barceloną (3.5) i Atletico Madryt (3.75).

We Włoszech znów powinien zwyciężyć Juventus (1.8), który ostatniego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Kolejny w zestawieniu jest Inter (5.0) oraz Atalanta (6.5). Ekipie Piotra Zielińskiego daje się niewielkie szanse na triumf (11.0), a Milanowi jeszcze mniejsze (13.0).

Konto VIP dla najlepszego

Typowanie Premier League, Bundesligi, LaLiga i Serie A na Liga-Typera.pl, podobnie jak każdej innej ligi oprócz Klasyfikacji Sezonu, to przede wszystkim zabawa (jeśli chcesz zagrać o nagrody, to przystąp do walki w Klasyfikacji Sezonu). Jednak dla najlepszego typera danego sezonu mamy darmowy bilet do gry w Klasyfikacji Sezonu w najbliższym możliwym terminie! Jeśli więc wygrasz typowanie w jednej z tych lig w sezonie 2021/22, to w nagrodę będziesz mógł wziąć udział w jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu 2022 bez żadnych opłat!

Mini Ligi bez opłat

Jeśli liga jest darmowa, to darmowe jest także tworzenie Mini Lig na jej bazie. Typując Premier League, Bundesligę, LaLiga czy Serie A, możecie więc bez przeszkód tworzyć Mini Ligi, zapraszać znajomych i rywalizować w zamkniętym gronie. Wiemy, że taka rywalizacja przynosi dużo więcej frajdy, co pokazało typowanie Euro 2020. W Mini Ligach rywalizowały setki graczy, a wśród nich wiele większych i mniejszych firm organizujących zabawę dla swoich pracowników.

Dołącz do Klasyfikacji Sezonu IX!

Już teraz możesz wykupić Konto VIP i tym samy dołączyć do jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu! Przed nami 9. edycja zabawy, w której do wygrania jest 3-dniowy wyjazd na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą o wartości 4 000 PLN! Chcesz poznać więcej szczegółów? Wejdź na „Co to jest KS?” i dowiedz się więcej o tym wyjątkowym typowaniu.