Startują Premier League, Bundesliga i Ligue 1

Info
Startują Premier League, Bundesliga i Ligue 1

Sezon 2022/23 w Europie rozpoczyna się na dobre! W najbliższy piątek pierwsze mecze rozegrają piłkarze Premier League, Bundesligi oraz Ligue 1. Wszystkie mecze 1. kolejki tychże lig możecie typować już od kilku dni. Kolejne rundy będziemy dodawać sukcesywnie. Zapraszamy do darmowego typowania!

Każda z lig ma swojego faworyta. We Francji jest to PSG, a w Niemczech Bayern. Z kolei w Anglii faworytów jest kilku, a za największych uchodzą oczywiście Manchester City (obrońca tytułu) oraz Liverpool. Zaledwie kilka dni temu oba zespoły stoczyły pierwszy bój (o Tarczę Wspólnoty) i po ciekawym spotkaniu zwyciężyli „The Reds” (3:1). Taki wynik tylko podgrzeje emocję w sezonie 2022/23!

Krótkie przypomnienie zasad

Standardowo przypominamy najważniejsze zasady naszego typowania. Typujemy wszystkie mecze sezonu – za każdy można zgarnąć maksymalnie 5 punktów. Do zdobycia jest więc masa punktów!

Za prawidłowy typ przyznajemy 5 punktów, za prawidłowe rozstrzygnięcie z różnicą bramek 2 punkty, a za prawidłowe wskazanie zwycięzcy bez poprawnego wyniku i różnicy bramek 1 punkt. Wygrywa osoba, która zgromadzi na koniec sezonu najwięcej punktów. W przypadku równiej ich liczby o kolejności decydują 1) liczba prawidłowych typów 2) liczba typowanych meczów (im mniej tym wyższa pozycja).

Zwycięzcy poprzedniego sezonu

Najlepszym typerem poprzedniego sezonu Premier League został „Lucek legia„, który zdobył 428 punktów w 380 typowanych meczach. Zaledwie 4 punkty mniej zgromadzili „wma” oraz „stones„.

W Bundeslidze meczów było zdecydowanie mniej (305). 334 „oczka” zgromadził tam „wma„, a więc drugi najlepszy typer PL! Za jego plecami finiszowali „bodzio1967” oraz „MACHALUKAS„.

We Francji „wma” błysnął po raz kolejny, tym razem finiszując na pozycji nr 2. Najlepszym typerem tej ligi został „koza12„, który wyprzedził swojego rywala o 14 punktów (459). Na ostatnim miejscu podium uplasował się „KrisBarca_92„.

Kolejne ligi jeszcze w tym tygodniu

Za blisko 2 tygodnie ruszają kolejne ligi – LaLiga oraz Serie A. Szczególnie pierwsza z nich będzie cieszyć się naszą uwagą z bardzo oczywistego względu – wszyscy będziemy śledzić losy Roberta Lewandowskiego. Mecze tych lig znajdą się na Liga-Typera.pl jeszcze w tym tygodniu.

Bardzo liczymy na to, że będziesz z nami także w nadchodzącym sezonie! Zabawa w typowanie meczów generuje zdecydowanie więcej emocji, szczególnie w gronie przyjaciół. Załóż więc konto, zaproś swoich najbliższych i bawcie się razem z nami!

1 komentarz do “Startują Premier League, Bundesliga i Ligue 1

  1. w hiszpańskiej jest dwa razy Real Madryt.z Almeria i Getafe.

Komentarze zostały zablokowane.