Rusza typowanie Ekstraklasy i 1. ligi!

Ekstraklasa
Ekstra kursy w Ekstraklasie!

Już za 2 tygodnie rusza kolejny sezon Ekstraklasy (22. sierpnia), tydzień później rozgrywki wznawia jej zaplecze, a więc 1. liga (29. sierpnia). Typowanie drugiej z tych lig nie było przewidziane, ale z uwagi na fakt, że rywalizacja zapowiada się tam niezwykle emocjonująco, postanowiliśmy dać Wam możliwość zabawy także w tej lidze.

Obie ligi są całkowicie darmowe. W odróżnieniu od poprzedniej strony, tym razem nie musicie dołączać do każdej nowej ligi w swoim Profilu. Po logowaniu wystarczy przejść na stronę wybranej ligi i rozpocząć typowanie.

Konto VIP dla najlepszego

Każda z darmowych lig na Liga-Typera.pl oferuje przede wszystkim zabawę (jeśli chcesz zagrać o nagrody, to przystąp do walki w Klasyfikacji Sezonu). Jednak dla najlepszego typera danego sezonu mamy darmowy bilet do gry w Klasyfikacji Sezonu w najbliższym możliwym terminie! Jeśli więc wygrasz typowanie Ekstraklasy lub 1. ligi w sezonie 2020/21, to będziesz mógł wziąć udział w jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu 2021.

Mini Ligi bez opłat

Jeśli liga jest darmowa, to darmowe jest także tworzenie Mini Lig na jej bazie. Typując Ekstraklasę / 1. ligę możecie więc bez przeszkód tworzyć Mini Ligi, zapraszać znajomych i rywalizować w zamkniętym gronie. Wiemy, że taka rywalizacja przynosi dużo więcej frajdy!

3, 2, 1… Start!

Możesz już typować pierwsze dwie kolejki Ekstraklasy i 1. ligi. Jak tylko poznamy terminarze na cały sezon, to uzupełnimy je w 100%.

Następna w kolejce do uruchomienia jest inna darmowa liga – francuska Ligue 1, której początek wyznaczono na 22. sierpnia.

Baw się z nami w najlepszym typerze w Polsce!