Realizujemy nagrody za KS!

Klasyfikacja Sezonu
Realizujemy nagrody za KS!

Po dłuższej nieobecności wracamy do Was! Naszego typera czego sporo zmian w najbliższym i nieco dalszym czasie, jednak zanim to nastąpi obiecaliśmy Wam realizację nagród za Klasyfikacje Sezonu. I teraz spełniamy naszą obietnicę!

Nie zapomnieliśmy o zwycięzcach naszych typowań na LT. Zgodnie z obietnicą, rozpoczęliśmy realizację wyjazdów na Villa Park dla najlepszych typerów KS. Już w najbliższą sobotę, przy okazji spotkania Aston Villa – Nottingham Forest, będziemy gościć Panów Witolda Mazurka (zwycięzcę KS VI) oraz Michała Walaszczyka (zwycięzca KS IX) wraz z osobą towarzyszącą. Z kolei na meczu Aston Villa – Tottenham (10.03) pojawi się Pan Remigiusz Kawa – najlepszy typer KS VII – wraz z osobą towarzyszącą.

Ostatni z naszych laureatów, który nie otrzymał nagrody – Pan Zbigniew Kierzkowski (najlepszy typer KS VIII) – nie odpowiada na nasze maile. Być może po tym wpisie Pan Zbigniew skontaktuje się z nami i wówczas będziemy w stanie zrealizować nagrodę. Prosimy o kontakt!

Wszystkie wyjazdy zostaną zrealizowane przez naszego nowego partnera ComeOnVilla!, którego ofertę możecie znaleźć pod adresem ComeOnVilla.pl.

A co nowego na Liga-Typera.pl? Przed nami sporo zmian, o których wkrótce napiszemy dużo więcej!