R. Kawa: „Polecam wszystkim grę w następnej edycji!”

Klasyfikacja Sezonu
Oficjalnie startuje 8. edycja Klasyfikacji Sezonu

Remigiusz Kawa – najlepszy typer 7. edycji Klasyfikacji Sezonu – zapowiedział już start w kolejnej edycji zabawy i tym samym obronę tytułu. Podejmiesz wyzwanie i spróbujesz go zdetronizować, a jednocześnie powalczysz o wyjazd do Anglii na mecz Premier League?

W krótkiej rozmowie z najlepszym typerem KS VII zapytaliśmy go o wrażenia z zabawy.

„Nie będę ukrywał satysfakcji i radości z wygrania typowania KS. Satysfakcja jest o tyle większa, że udało mi się wygrać – w mojej opinii – z najlepszymi typerami w Polsce, którzy naprawdę znają się na tym co robią.”

Z kolei zapytany o samą nagrodę nie ukrywał radości z wyjazdu na mecz Premier League.

„Główna nagroda i wyjazd na mecz Premier League bardzo cieszy, bo moim marzeniem było oglądać mecz PL na żywo. Jest to w mojej opinii najlepsza piłkarska liga świata. Mam nadzieje, że panujące warunki w Anglii nie przeszkodzą spełnić mojego marzenia. Nieważne kiedy, ale żeby to przeżyć i poczuć tę atmosferę na żywo.”

A jak Remigiusz ocenia konkurs i zapatruje się na obronę tytułu?

„Dziękuję za świetną zabawę Organizatorom. Gra sprawiła mi ogromną frajdę i dodatkowe emocje w trakcie oglądania meczów. Polecam wszystkim grę w następnej edycji. Jedyne co mi zostało to powalczyć o obronę tytułu i wiem, że będzie o to bardzo ciężko. Ale powalczymy!”

8. edycja Klasyfikacji Sezonu startuje już 13. lutego. Wykup konto VIP i dołącz do rywalizacji o nagrody o wartości blisko 5 000 PLN!

2 komentarze do “R. Kawa: „Polecam wszystkim grę w następnej edycji!”

Komentarze zostały zablokowane.