Przetasowania za plecami lidera, „L.Messi 10” najlepszy

Ekstraklasa
Ekstra kursy w Ekstraklasie!

KrisBarca_92” jako pierwszy dotarł do dwucyfrowej liczby prawidłowych typów – ma ich na koncie już 10 co stanowi 27% skuteczność! Lider nie zmienił się, choć na koncie ma 3 typowane mecze mniej. A co działo się za jego plecami i kto okazał się najlepszy w 25. kolejce?

Generalnie, 25. kolejka Ekstraklasy nie była łatwa do typowania. Wyjazdowe wygrane Rakowa (2:0), Jagiellonii (2:1) czy Wisły (2:0) mogły zaskoczyć, podobnie jak dość wysokie zwycięstwo Lecha Poznań (4:1). Na potwierdzenie tego wystarczy spojrzeć na punktację. Najlepszy „L.Messi 10” zdobył zaledwie 11 punktów. Kolejni „Frycek” i „NORBIK13” po 10, a cała reszta typujących nie zaliczyła dwucyfrowej zdobyczy punktowej.

Kolejka w środku tygodnia nie zaszkodziła liderowi, który mimo tylko 7 „oczek” i 16. miejsca w tej serii, utrzymał prowadzenie. Może się to jednak szybko zmienić, bowiem już za kilka godzin początek 26. kolejki Ekstraklasy.

Rozpoczynamy meczem Górnik Zabrze – Cracovia (20:30). Większość z Was stawia na remis (41%), a najczęściej typowanym wynikiem jest 1:1 (36%). Liga-Typera.pl wieszczy małą niespodziankę i stawia na skromną wygraną gospodarzy.

Nie zapomnij oddać swoich typów!

2 komentarze do “Przetasowania za plecami lidera, „L.Messi 10” najlepszy

Komentarze zostały zablokowane.