Poznajcie naszą ofertę dla firm i grup

Info
Poznajcie naszą ofertę dla firm i grup

Dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej niż to, co oferują Mini Ligi mamy nie lada gratkę. Czy prowadzisz firmę, czy wraz z przyjaciółmi tworzycie świetną paczkę, od teraz możecie mieć własną, spersonalizowaną ligę typerską. A typować możecie co tylko chcecie! Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

Wiemy, że dla wielu z Was prosta koncepcja „Mini Lig” jest niewystarczająca. Powstał więc pomysł, aby dać Wam możliwość stworzenia własnej, zamkniętej, spersonalizowanej ligi na wzór Klasyfikacji Sezonu. Jakie więc będą różnice? Jakie możliwości personalizacji? Jakie ligi będą możliwe do typowania w takiej lidze?

Co oferuje spersonalizowana liga?

  • możliwość typowania DOWOLNYCH rozgrywek piłkarskich na Świecie
  • możliwość ustawienia własnej punktacji
  • możliwość ustawienia własnych reguł klasyfikacji
  • możliwość określenia jak długo potrwa typowanie
  • możliwość dodania własnych elementów graficznych (logo, banner)
  • możliwość dodania własnego regulaminu, zasad typowania, opisu ligi
  • możliwość zamknięcia ligi tylko dla wybranych userów posiadających unikalny kod

Jednym słowem: możecie typować co tylko chcecie, na zasadach które sami sobie ustalicie. Prawda, że brzmi to świetnie? Spersonalizowana liga skierowana jest głównie dla firm oraz grup zorganizowanych, które potrzebują czegoś więcej niż oferuje zwykła „Mini Liga”.

Usługa, którą oferujemy jesy odpłatna, a cena zależy głównie od liczby i rodzaju typowanych meczów oraz czasu trwania zabawy. Jeśli więc chciałbyś zorganizować zamkniętą zabawę w typowanie np. MŚ 2022 w piłce nożnej dla swoich pracowników czy klientów, to prosimy o kontakt za pomocą formluarza Kontakt lub bezpośrednio pod adresem [email protected]. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie zarówno pod kątem wymagań technicznych jak i wyceny.

Pełne informacje nt. naszej oferty znajdziecie na dedykowanej stronie Oferta dla firm i grup.