Pora na Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Ligę Konferencji!

Info
Faza grupowa europejskich pucharów na Liga-Typera.pl

W najbliższy wtorek 14. września startuje faza grupowa Ligi Konferencji. Jest to pierwszy sezon tych europejskich rozgrywek, których oczywiście nie mogliśmy odpuścić. Oprócz nich, standardowo rozpoczynamy typowanie także Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

W poprzednim sezonie Lech Poznań, w obecnym to Legia Warszawa jest naszym jedynym reprezentantem w fazie grupowej europejskich pucharów. Dobry występ podopiecznych Czesława Michniewicza zaowocował grą w Lidze Europy i trzeba to uznać za sukces. W Grupie C mistrzowie Polski zmierzą się z Napoli, Leicester i Spartakiem Moskwa. Pierwszy mecz już we wtorek 14. września o 16:30 w Moskwie, a więc to właśnie „legioniści” otworzą rozgrywki grupowe w Europa League.

Od sezonu 2021/22 rusza Conference League, a więc de facto trzeci poziom europejskich pucharów. Najbardziej znanymi drużynami, które zagrają w tej lidze są Tottenham, AS Roma, Feyenoord czy Rennes. Z kolei całkowitymi debiutantami są słoweńska Mura, Lincoln Red Imps z Gibraltaru, Alashkert z Armenii czy Kairat z Kazachstanu. Patrząc na ten zestaw aż szkoda, że żaden polski klub nie zdołał przebrnąć eliminacji.

Konto VIP dla najlepszego

Typowanie Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji na Liga-Typera.pl, podobnie jak każdej innej ligi oprócz Klasyfikacji Sezonu, to przede wszystkim zabawa (jeśli chcesz zagrać o nagrody, to przystąp do walki w Klasyfikacji Sezonu). Jednak dla najlepszego typera danego sezonu mamy darmowy bilet do gry w Klasyfikacji Sezonu w najbliższym możliwym terminie! Jeśli więc wygrasz typowanie w jednej z tych lig w sezonie 2021/22, to w nagrodę będziesz mógł wziąć udział w jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu 2022 bez żadnych opłat!

Mini Ligi bez opłat

Jeśli liga jest darmowa, to darmowe jest także tworzenie Mini Lig na jej bazie. Typując Ligę Mistrzów, Ligę Europy czy Ligę Konferencji, możecie więc bez przeszkód tworzyć Mini Ligi, zapraszać znajomych i rywalizować w zamkniętym gronie. Wiemy, że taka rywalizacja przynosi dużo więcej frajdy, co pokazało typowanie Euro 2020. W Mini Ligach rywalizowały setki graczy, a wśród nich wiele większych i mniejszych firm organizujących zabawę dla swoich pracowników.

Dołącz do Klasyfikacji Sezonu IX!

Już teraz możesz wykupić Konto VIP i tym samy dołączyć do jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu! Przed nami 9. edycja zabawy, w której do wygrania jest 3-dniowy wyjazd na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą o wartości 4 000 PLN! Chcesz poznać więcej szczegółów? Wejdź na „Co to jest KS?” i dowiedz się więcej o tym wyjątkowym typowaniu.