Ostatnia kolejka Ekstraklasy. Kto zwycięży?

Ekstraklasa
Ekstra kursy w Ekstraklasie!

To już ostatnia kolejka Ekstraklasy w sezonie 2019/20. Przed nami tylko 8 meczów, które wyłonią pierwszego zwycięzcę w „nowej erze” Liga-Typera.pl. Gotowi na weekendowe emocje? My już nie możemy się doczekać! Zobaczcie podsumowanie 36. kolejki.

Start nowego serwisu, potem wirus i długi przestój. Nie tak to sobie wyobrażaliśmy. Na szczęście udało się wrócić do rywalizacji i dokończyć pierwsze typowanie na nowej stronie. W sobotę i niedzielę rozegrana zostanie ostatnia kolejka Ekstraklasy i po niej poznamy najlepszego typera sezonu 2019/20 (a przynajmniej jej drugiej części).

„Zeno51” utrzymał przewagę

Ostatnio pisaliśmy o 4-punktowej przewadze lidera nad resztą stawki. Po 36. kolejce możemy napisać dokładnie to samo, bowiem „Zeno51” wciąż prowadzi różnicą dokładnie 4 „oczek”. W przedostatniej kolejce nie zawiódł – zdobył 9 punktów i ostatecznie uplasował się na 10. pozycji. Goniący go „Madi1_1” i „pyrek” zamienili się miejscami zdobywając odpowiednio 10 i 8 pkt. Naszym zdaniem już tylko mocne tąpnięcie może odebrać liderowi zwycięstwo, ale nie jest to oczywiście niemożliwe – do zdobycia wciąż są 24 punkty!

„KAROLINA1988” najlepsza

36. kolejkę wygrała „KAROLINA1988„, dla której 13 punktów to najlepszy wynik w tym sezonie. Za jej plecami trzech graczy z sumą 11 pkt. – „skaward„, „Artur Bojdo” i „Bocian668„.

Zobacz typowanie „KAROLINA1988”

Kto dorówna Legii?

Mistrzem Polski została warszawska Legia, a kto zwycięży na Liga-Typera.pl? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 17:30, ale cztery z nich rozegrane zostaną w sobotę, a pozostałe cztery w niedzielę. W najciekawszym jutrzejszym meczu Górnik Zabrze spotka się z Zagłębiem Lubin. Według Was wygrają gospodarze (79% typów), oba zespoły strzelą (75%) i padnie więcej niż 2,5 bramki (63%). Z kolei najpopularniejszym stawianym wynikiem jest 2:1 (42%).