Oficjalnie startuje 8. edycja Klasyfikacji Sezonu

Klasyfikacja Sezonu
KS VIII: opinie laureatów, zapowiedź promocji

W najbliższą sobotę 13. lutego startuje 8. edycja Klasyfikacji Sezonu z pulą nagród blisko 5 000 PLN. Najlepszy typer 15-tygodniowego typowania wyjedzie do Anglii na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą! Zainteresowany? Przejdź na stronę Subskrypcja i wykup Konto VIP już dziś!

Czas trwania VIII edycji Klasyfikacji Sezonu

Kolejne zmagania o miano Najlepszego Typera Liga-Typera.pl rozpoczynamy w sobotę 13. lutego spotkaniem Leicester – Liverpool. Typowanie potrwa przez kolejnych 15 tygodni i zakończy się 23. maja, a więc kilkanaście dni przed startem EURO 2020.

Przypominamy, że typujemy mecze najważniejszych lig europejskich, a także mecze reprezentacji czy polskiej Ekstraklasy. W każdej kolejce znajdzie się 10 najciekawszych spotkań weekendu. Za dobry typ otrzymacie 5 pkt., za prawidłowe rozstrzygnięcie wraz z różnicą bramek 2 pkt. i 1 pkt. za prawidłowe rozstrzygnięcie.

Pełne informacje nt. konkursu znajdziecie na dedykowanej stronie – Klasyfikacja Sezonu.

Wartość głównej nagrody to 4 000 PLN!

Główną nagrodę w 7. edycji KS zgarnął Remigiusz Kawa, który okazał się bezkonkurencyjny. W 8. edycji nagroda nie zmienia się. Najlepszy typer KS VIII wyjedzie na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą, a jej wartość to 4 000 PLN! W skład nagrody wchodzi przelot dla dwóch osób, transfer z/na lotnisko, zakwaterowanie w hotelu na dwie noce ze śniadaniem oraz oczywiście bilety na mecz.

Nagrody otrzymają także gracze z miejsc 2 i 3. Osoba, która zajmie 2. miejsce otrzyma karnet na rundę jesienną 2021 wybranego klubu w Polsce. Trzeciego „na pudle” nagrodzimy koszulką wybranego klubu Ekstraklasy lub Premier League (do wyboru).

Łączna wartość nagród to blisko 5 000 PLN!

Jedyne 49 PLN za Konto VIP

Uczestnictwo w 8. edycji Klasyfikacji Sezonu to koszt jedynie 49 PLN. Aby wykupić subskrypcję, wystarczy przejść na stronę Konto -> Subskrypcja i skorzystać z jednej z trzech metod płatności: przelew bankowy, PayPal lub karta kredytowa/debetowa. Wybierając jedną z dwóch pierwszych opcji konto zostanie aktywowane automatycznie, z kolei płacąc przelewem bankowym aktywujemy konto manualnie po otrzymaniu środków (prosimy wziąć to pod uwagę i nie czekać na ostatnią chwilę).

Zachęcony do gry?

Jeśli wciąż wahasz się czy wziąć udział w zabawie to niech zachęcą Cię słowa naszego ostatniego laureata.

„Polecam wszystkim grę w następnej edycji. Jedyne co mi zostało to powalczyć o obronę tytułu i wiem, że będzie o to bardzo ciężko. Ale powalczymy!”

Remigiusz Kawa

Podejmiesz wyzwanie aktualnego mistrza? Ruszamy za 5 dni. Nie spóźnij się!

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem zabawy – Regulamin Klasyfikacji Sezonu.