Nowy sezon za pasem. Wraca Klasyfikacja Sezonu!

Info
Kim jest Ryan Giggs?

Z wielką przyjemnością oddaliśmy Wam na początku roku nowy serwis Liga-Typera.pl. Mamy nadzieję, że odmieniona witryna przypadła Wam do gustu. Pora na kolejny krok, a więc powrót pozostałych lig do typowania. Najważniejsza informacja jednak jest taka, że wraca Klasyfikacja Sezonu! Zobaczcie plan, jak mamy na kolejne miesiące.

Konto VIP za jedyne 49 PLN

W najbliższych dniach oficjalnie ogłosimy start zapisów do VII edycji Klasyfikacji Sezonu, która odbędzie się w miesiącach wrzesień – grudzień 2020. Jednak już teraz wszyscy, którzy grali z nami wcześniej, mogą zapisać się do gry przechodząc po logowaniu na stronę Konto -> Subskrypcja. Uczestnictwo w jednej edycji KS to koszt jedynie 49 PLN, a więc zdecydowanie mniej niż zakładaliśmy jeszcze kilka miesięcy temu. Co więcej, dla wszystkich, którzy byli z nami na poprzedniej stronie mamy bon rabatowy na kwotę 10 PLN! Jeśli więc grałeś z nami w poprzednich latach, to już wkrótce otrzymasz od nas maila z informacją na ten temat.

Wartość głównej nagrody to 4 000 PLN!

Wraz z płatną Klasyfikacją Sezonu zmieniła się także nagroda główna. Najlepszy typer KS wyjedzie na mecz Premier League w towarzystwie żony, męża, kolegi, koleżanki czy brata lub siostry. Jednym słowem: nagroda dotyczy wyjazdu z osobą towarzyszącą. Nagrody otrzymają także gracze z miejsc 2 i 3. Przed startem typowania pojawi się również szczegółowy Regulamin typowania.

Typujemy wszystkie najważniejsze ligi

Wracamy do oferty z poprzedniej strony, gdzie mogliście typować mecze najważniejszych lig europejskich. Typowanie każdej z nich będzie całkowicie darmowe, podobnie jak Mini Ligi, które możecie tworzyć na bazie każdej z typowanych lig. Do wyboru będziecie mieć więc Ekstraklasę, Premier League, Bundesligę, LaLigę, Serie A, Ligue 1, a także Champions League i Europa League. Najlepsi typerzy tych lig uzyskają darmowy bilet do gry w Klasyfikacji Sezonu.

Poniżej terminy startu każdej z lig (w kolejności od najwcześniejszej):

 • Ekstraklasa – 22 sierpnia 2020
 • Ligue 1 – 22 sierpnia 2020
 • Premier League – 12 września 2020
 • LaLiga – 12 września 2020
 • Bundesliga – 18 września 2020
 • Serie A – brak potwierdzonej daty
 • Champions League – 20 października 2020
 • Europa League – 22 października 2020

Jako pierwsze pojawią się więc typowania polskiej Ekstraklasy i francuskiej Ligue 1, które rozpoczną zmagania tego samego dnia. Obecnie dodaliśmy już wszystkie podstrony, na których odbędzie się typowanie, wraz z podstronami dla Klasyfikacji Sezonu – te widoczne są tylko dla graczy z wykupioną subskrypcją.

Jak więc widzicie, czas bez piłki tego lata będzie naprawdę krótki. Z powodu pandemii wszystko stanęło na głowie, mamy jednak nadzieję, że boiskowe zmagania nie zostaną ponownie przerwane. Wam życzymy zdrowia, wytrwałości i… tylko celnych typów na Liga-Typera.pl! Bądźcie z nami!

4 komentarze do “Nowy sezon za pasem. Wraca Klasyfikacja Sezonu!

 1. Wszystkie ligi oprócz Klasyfikacji Sezonu są całkowicie bezpłatne.

 2. 1. Najlepsi typerzy Ekstraklasy dostaną nagrody, które były ogłoszone przed startem typowania. Najlepsi typerzy darmowych lig w sezonie 2020/21 otrzymają darmowe konta VIP na najbliższą edycję Klasyfikacji Sezonu.
  2. Nowa Klasyfikacja Sezonu obejmie wybrane mecze z najlepszych lig Europy. A więc formuła KS zmienia się i nie będzie trzeba typować wszystkich meczów we wszystkich ligach.

  Więcej info nt. KS już wkrótce. Do końca tygodnia wyślemy także maile do wszystkich użytkowników starego serwisu z kodem zniżkowym na pierwszą po przerwie edycję KS.

 3. Mam dwa pytania związane z VIP

  1. Czy najlepsi z sezonu 2019/2020 dostana bezpłatną aktywacje konta VIP z tego co piszecie tak to działa (co prawda byłą tylko i wyłącznie ekstraklasa ale była)
  2. czy klasyfikacja sezonu obejmuje wszystkie mecze wszystkich lig ? czy tylko wybrane bo nigdzie nie mogę się doczytać.

Komentarze zostały zablokowane.