Na dwie kolejki przed końcem”Zeno51″ odskakuje rywalom

Ekstraklasa
23. lipca startuje sezon 2021/22 w Ekstraklasie

To już naprawdę końcówka sezonu 2019/20 w polskiej Ekstraklasie. Przed nami zaledwie 16 spotkań i w sumie 48 punktów do zdobycia. W teorii więc wszystko jeszcze możliwe, ale w praktyce, w najlepszej sytuacji jest “Zeno51“, który odskoczył rywalom już na 4 punkty.

Stało się nieuniknione – tytuł trafił do rąk Legii Warszawa. Spodziewaliśmy się, że stołeczna drużyna zrewanżuje się Cracovii za zawstydzającą porażkę sprzed kilku dni. Mam także nadzieję, że skorzystaliście z naszej rady i zagraliście to spotkanie po podbitym kursie w Betclic.

“Zeno51” odskakuje

Na dwie kolejki przed końcem typowania mamy zdecydowanego faworyta do zwycięstwa. “Zeno51” zwiększył swoją przewagę do 4 punktów i jeśli nie zaliczy spektakularnej wpadki w ostatnich kolejkach, to zwycięży. W poprzednich dwóch seriach gracz ten zgromadził odpowiednio 10 (34. kolejka) i 7 (35) “oczek”. Podtrzymanie tych wyników powinno dać wygraną. Za plecami lidera “Madil_l” (112 pkt.) oraz “pyrek (111).

36. kolejka w najbliższy wtorek i środę

Jutro czekają nasz kolejne emocje związane z Ekstraklasą. O godz. 20:30 rozpoczną się wszystkie cztery spotkania w Grupie Spadkowej. Następnego dnia, o tej samej godzinie, swoje mecze rozegrają drużyny z Grupy Mistrzowskiej. W najciekawszym jutrzejszym spotkaniu stawiacie na zwycięstwo Zagłębia Lubin nad Wisłą Kraków (63%). Najpopularniejszym wynikiem jest 2:1 (37%). Aż 74% uważa, że oba zespoły strzelą. Może więc warto zagrać taki zakład?