MŚ 2022: Meksyk – Polska

MŚ 2022
MŚ 2022: Meksyk - Polska

Doczekaliśmy się! Mimo że te mistrzostwa rozgrywane są w dziwnym terminie, mimo że nasza reprezentacja nie gra porywająco, a balonik nie został napompowany, wciąż będziemy siadać przed telewizorami z nadzieją na sukces. Do boju Polska!

Statystyki Liga-Typera.pl

Na Liga-Typera.pl podeszliście do tego meczu raczej optymistycznie. Najczęstsze typy to 1:1 i 1:2 – oba wybrało po 24% z Was. 17% postawiło na 0:1, a więc większość widzi nas w roli zwycięzcy. Jednocześnie 65% uważa, że oba zespoły strzelą.

Meksyk – Polska: kursy bukmacherów

Błyskawiczny rzut oka na typowanie bukmacherów, a pod lupę wzięliśmy kursy LV BET

MeksykRemisPolska
2.853.102.80

Analitycy LV BET mają olbrzymi ból głowy, a ich typowanie Meksyk – Polska minimalnie przechyla się na korzyść Biało – Czerwonych. 

Na naszym kuponie obstawiamy selekcję z oferty zakładów bukmachera NobleBet, a mianowicie zakład na 2 lub więcej kartek Polaków. Dla obu ekip to spotkanie będzie kluczowe w kontekście uzyskania promocji do kolejnej fazy rozgrywek, dlatego na boisku może być momentami dość gorąco. 

Meksykanie dobrze utrzymują się przy piłce, a my będziemy zmuszeni przeciwstawić się im twardą walką w środku pola. Mając jednak w pamięci to, jak ociężali w starciu z Chile byli Glik oraz Krychowiak jesteśmy dość spokojni o ten zakład. 

TypKursBukmacher
Polska Powyżej 1,5 kartek1.75NobleBet

Ostatnie wyniki Meksyku:

  • Meksyk – Szwecja 1:2
  • Meksyk – Irak 4:0
  • Kolumbia – Meksyk 3:2

Ostatnie wyniki Polski:

  • Polska – Chile 1:0
  • Walia – Polska 0:1
  • Polska – Holandia 0:2

Historia meczów Meksyk – Polska

3 wygrane Meksyku2 remisy3 wygrane PolskiBilans bramkowy 13:9