MŚ 2022: Katar – Ekwador

MŚ 2022
MŚ 2022: Katar - Ekwador

Mistrzostwa Świata w Katarze czas zacząć! Na początek mecz może mało interesujący z naszego punktu widzenia Katar – Ekwador. Coś nam się wydaję, że dziać się tam będzie niewiele i po prostu zawieje nudą. Ale może bardzo miło się rozczarujemy.

Statystyki Liga-Typera.pl

Na początek zobaczmy, co przedstawiają statystyki, które mamy pod nosem. W naszym serwisie typuje ponad 1200 użytkowników i jesteśmy bardzo ciekawi jak sprawdzą się ich przewidywania.

30% typujących postawiło na bramkowy remis 1:1. Kolejnymi wynikami są 1:0 (16%) i 0:2 (13%). Jak więc widać typy rozłożyły się dość równo. Jak już wspomnieliśmy, nie przewidujemy gradu bramek w tym pojedynku i mamy też nadzieję, że plotki o sprzedaniu meczu przez Ekwadorczyków okażą się zwykłymi fake newsami.

Kursy bukmacherów

Na początek sprawdźmy, co na temat tego spotkania sądzą nasi partnerzy z LV BET

KatarRemisEkwador
3.603.252.25

Patrząc na kursy minimalnym faworytem będą Ekwadorczycy, jednak bukmacher sugeruje dość wyrównane spotkanie.

Obie ekipy będą starały się przede wszystkim nie przegrać, a w meczach z ich udziałem zazwyczaj niewiele się dzieje. 3 lub więcej goli padło w zaledwie 1 z 10 ostatnich meczów Ekwadoru, a 3 z 4 poprzednich spotkań kończyły się wynikami 0:0.

Mecze otwarcia rzadko kiedy bywają efektownymi widowiskami i ku temu się właśnie skłaniamy. Obstawiamy zakład poniżej 2,25 goli, a jeśli w meczu padną DOKŁADNIE dwie bramki, wówczas wygramy połowę stawki.  

TypKursBukmacher
Poniżej 2,25 goli1.82NobleBet

Rejestrując się u naszych partnerów z kodami LTLVBET lub LTNOBLE otrzymasz dodatkowe 20 PLN na grę! Skorzystaj z okazji i załóż nowe konto już dziś!