MŚ 2022: Holandia – Argentyna

MŚ 2022
MŚ 2022: Holandia - Argentyna

Mecz HolandiaArgentyna zapowiada się wręcz wyśmienicie. Dwie ofensywne ekipy mające w swoich szeregach wiele gwiazd z Memphisem Depayem i Leo Messim na czele. Jak poradzi sobie nasz grupowy rywal? Na pewno będzie miał dużo trudniej niż w meczu z reprezentacją Polski.

Statystyki Liga-Typera.pl

Wasze typy nie są jednoznaczne, bowiem aż 40% gra na remis. Zwycięstwo Argentyny widzi 45%, a Holandii 15%. Najpopularniejszy typ to 1:1 (28%), my jednak skłaniamy się ku drugiemu najpopularniejszemu typowi, a więc 1:2 (23%). Wydaje się, że 71% ma rację stawiając na BTTS, bowiem bramek nie powinno tutaj zabraknąć.

Holandia – Argentyna: kursy bukmacherów

O tym jak wyrównane będzie to spotkanie najlepiej można się przekonać zerkając na kursy od bukmachera NobleBet. Analitycy tej firmy nieco więcej szans w tym meczu dają reprezentacji Argentyny, natomiast nie jest to żaden pewniak. 

Holandia RemisArgentyna
3.653.252.22

Kto wygra to spotkanie? Wytypowanie faworyta nie jest tutaj łatwym zadaniem, dlatego na naszym kuponie nie podejmujemy się takiego wyzwania. Zamiast tego typujemy zakład najbardziej oczywisty z możliwych, czyli trafienie Leo Messiego

Argentyńczyk ciągnie swoich kolegów za uszy na tym mundialu i z pewnością będzie miał swoje okazje w spotkaniu z Holandią. Messi strzelił już 3 gole na tym turnieju i obstawiamy, że w piątek dołoży kolejną bramkę. 

TypKursBukmacher
Messi strzeli gola2.25LV BET

Ostatnie mecze Holandii:

  • Holandia – USA 3:1
  • Holandia – Katar 2:0
  • Ekwador – Holandia 1:1

Ostatnie mecze Argentyny:

  • Argentyna – Australia 2:1
  • Polska – Argentyna 0:2
  • Argentyna – Meksyk 2:0 

Historia meczów Holandia – Argentyna 

3 wygrane Holandii2 remisy2 wygrane ArgentynyBilans bramkowy 9:5