MŚ 2022: Francja – Maroko

MŚ 2022
MŚ 2022: Francja - Maroko

Dla ekipy Maroka jest to kolejne starcie z Goliatem. I po raz kolejny skazywana jest na pożarcie, mimo wyeliminowania Hiszpanii i Portugalii. Maroko już napisało historię awansując do półfinału jak pierwsza drużyna z Afryki, ale gdyby tak zagrało w finale… Cóż by to była za historia!

Statystyki Liga-Typera.pl

Na Liga-Typera.pl jednak w to nie wierzycie. 80% gra w stronę Francji, a kolejne 16% na remis. Poza tym 60% nie wierzy w bramki z obu stron i over 2,5. Najpopularniejsze typy to 2:0 (31%), 2:1 (18%) i 1:0 (11%). My również nie wieszczymy tu niespodzianki, choć bardzo byśmy chcieli być jej świadkami.

Francja – Maroko: kursy bukmacherów

Zdaniem oddsmakerów NobleBet  znacznie bliżej finału powinni być Francuzi, za których ten bukmacher płaci po kursie 1.55. 

FrancjaRemisMaroko
1.554.007.75

Kursy na zwycięstwo Francji są zbyt niskie, aby je typować na kuponie „solo”. Znacznie lepiej prezentują się przeliczniki na zakład „obie drużyny strzelą” i właśnie takie typy gramy na kuponie. Skąd taki pomysł typowania?

Marokańczycy strzelali w Katarze gole Belgom oraz Portugalczykom i nie widzimy powodu, dla którego nie mieliby tego zrobić w starciu z Francuzami. Trójkolorowi z kolei stracili bramkę we wszystkich mundialowych meczach, dlatego niemające nic do stracenia Maroko powinno mieć swoje okazje. 

TypKursBukmacher
Obie drużyny strzelą2.30LV BET

Ostatnie mecze Francji:

  • Anglia – Francja 1:2
  • Francja – Polska 3:1
  • Tunezja – Francja 1:0

Ostatnie mecze Maroka:

  • Maroko – Portugalia 1:0
  • Maroko – Hiszpania 1:0 (po karnych)
  • Kanada – Maroko 1:2

Historia meczów Francja – Maroko

1 wygrana Francji1 remis0 wygranych MarokaBilans bramkowy 3:2