MŚ 2022: Anglia – Francja

MŚ 2022
MŚ 2022: Anglia - Francja

Ależ wyśmienicie zapowiada się ten pojedynek! Z jednej strony czwarta ekipa ostatnich MŚ w Rosji, z drugiej zwycięzca tego turnieju. Lekkim faworytem są Francuzi, ale wygrana Anglików nie powinna być traktowana jako niespodzianka. Z wielką niecierpliwością czekamy na wieczór.

Statystyki Liga-Typera.pl

Nie do końca doceniacie Anglii, bowiem tylko 13% gra w jej stronę. Całkiem spory odsetek grających widzi tutaj jednak podział punktów (38%). 2 z 3 najpopularniejszych typów to właśnie remisy 1:1 (16%) i 0:0 (14%). Najczęstszym wyborem jest jednak 1:2 (27%). Francja jest faworytem, ale my także wieszczymy podział punktów i dogrywkę. A jeśli do niej dojdzie, to już wszystko może się wydarzyć. Warto także dodać, że ponad połowa gra na over 2,5, a aż 74% widzi bramki z obu stron.

Anglia – Francja: kursy bukmacherów

Kursy od bukmachera NobleBet pokazują, że w sobotni wieczór będziemy świadkami szalenie wyrównanego pojedynku. Minimalnym faworytem są Trójkolorowi, jednak kurs 2.47 to najlepszy dowód na to, jak trudna czeka ich przeprawa.

AngliaRemisFrancja
3.153.252.47

My w naszym typowaniu nie podejmiemy się wskazania drużyny, która wygra to spotkanie, natomiast obstawiamy awans Francuzów. Trójkolorowi to mocniejsza ekipa na większości pozycji i bądź co bądź ciągle aktualni mistrzowie świata. 

Anglicy nie pokazali na tym turnieju niczego nadzwyczajnego. Dość przeciętnie prezentuje się Harry Kane i jeśli tylko defensywa Francuzów zdoła zagrać „na zero” w tyłach, to Kylian Mbappe zrobi swoje i zapewni swoim kolegom awans do strefy medalowej. 

TypKursBukmacher
Awans Francja1.68LV BET

Ostatnie mecze Anglii:

  • Anglia – Senegal 3:0
  • Walia – Anglia 0:3
  • Anglia – USA 0:0

Ostatnie mecze Francji:

  • Francja – Polska 3:1
  • Tunezja – Francja 1:0
  • Francja – Dania 2:1

Historia meczów Anglia – Francja

17 wygranych Anglii5 remisów9 wygranych FrancjiBilans bramkowy 71:39