Laureat z Chicago na meczu Aston Villa – Spurs

Klasyfikacja Sezonu
Laureat z Chicago na meczu Aston Villa - Spurs

Kolejny laureat Klasyfikacji Sezonu odwiedził legendarny stadion Villa Park. Pan Remigiusz Kawa z Chicago – najlepszy typer KS VII – pojawił się w Birmingham w towarzystwie dwóch przyjaciół. Panowie oglądnęli mecz Aston Villa – Tottenham (0:4).

Mecz porwał, ale głównie kibiców gości. Aston Villa, chyba zmęczona wyjazdowym meczem w Amsterdamie, tylko w 1. połowie stawiała opór. Po przerwie wyższość ekipy z Londynu nie podlegała dyskusji, a czerwona kartka McGinna była całkowicie zasłużona.

Mimo to wyprawę na Villa Park możemy uznać za bardzo udaną. Odwiedziliśmy oficjalny sklep, skosztowaliśmy standardowego, „meczowego” jedzenia i piwa i oczywiście delektowaliśmy się samym spotkaniem. A w nim błyszczały tylko gwiazdy Tottenhamu… Mimo to nasi goście z Chicago z pewnością zapamiętają ten mecz na długo.

Zapraszamy na nasze sociale, gdzie znajdziecie wypowiedź Pana Remigiusza, a także na stronę naszego partnera ComeOnVilla!, któremu bardzo dziękujemy za realizację całej wyprawy!

1 komentarz do “Laureat z Chicago na meczu Aston Villa – Spurs

1. Super pobyt niesamowita atmosfera Mecz z 4 -roma bramkami które widziałem z bliskiej odległości Dobre Piwko przed meczem sprawiło że był to wyjazd który dokładnie wyglądał tak jak sobie wymarzyłem i chciałem żeby tak było Liga Typera( Daniel) Come on Villa dzięki za perfekcyjnie zorganizowana imprezę Jestem zadowolony i wraz z moimi przyjaciółmi którzy byli planujemy powalczyć znowu w następnych edycjach zabawy bo naprawdę warto wygrać pozdrawiam z Windy City