KSIX: mistrz w gazie, ale show skradła „Malutka71”

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

8. kolejka przyniosła niespodzianki. Wciąż panujący mistrz – Zbigniew Kierzkowski znów zajął 2. miejsce i jest już blisko pierwszej „10”. Show skradła jednak „Malutka71„, która okazała się najlepsza w tej serii. Na pudle znalazła się jeszcze… Redakcja! Jesteśmy w szoku…

Malutka71” zwyciężyła gromadząc w sumie 19 punktów. Co ciekawe, to dwóch kolejnych graczy przewidziało więcej wyników. Zwyciężczyni jednak aż 4-krotnie trafiała „1×2 + RB” i właśnie to zadecydowało o wygranej. Druga lokata Zbigniewa Kierzkowskiego (18 pkt.) sprawiła, że gracz ten zbliżył się do czołowej „10”. Do pierwszej „3” brakuję już tylko 14 „oczek”. Na ostatnim miejscu podium znalazła się nasza Redakcja (17 pkt.), co jednocześnie bardzo nas ucieszyło, ale i zszokowało. Obecna edycja KS jest dla nas wybitnie nieudana. Być może od teraz będzie lepiej.

W klasyfikacji generalnej bez zmian w czołówce. „Kisiel„, „stones” i „Jimi6” zajęli w 8. kolejce odpowiednio 12., 15. i 11. miejsce, co pozwoliło utrzymać pozycje na pudle. Ten ostatni ma 10 punktów przewagi nad kolejnymi pięcioma graczami, co może wydawać się całkiem sporą zaliczką. Wszyscy jednak dobrze wiemy, że taka przewaga może zostać roztrwoniona w zaledwie jedną kolejkę.

Typujemy mecze reprezentacji!

W kolejce nr 9 po raz kolejny typujemy mecze eliminacji Mistrzostw Świata. Mamy dla Was wszystkie spotkania naszej grupy + najciekawsze starcia weekendu, m.in. Włochy – Szwajcaria, Portugalia – Serbia czy Chorwacja – Rosja. Pierwsze mecze wyjątkowo, bo w piątek 12.11. Ostatnie w poniedziałek 15.11. Nie zapomnijcie oddać swoich typów!