KS VIII: „Ulek” i „Ilka”nie odpuszczają i gonią lidera

Klasyfikacja Sezonu
KS VIII: opinie laureatów, zapowiedź promocji

10. kolejka KS VIII rozłożona została aż na 6 dni. Zmagania rozpoczęliśmy w piątek meczem Everton – Tottenham, a zakończyliśmy dopiero w środę spotkaniem Aston Villa – Man. City. Najlepiej wypadł „Ulek„, który wraz z „Ilką” rzucił wyzwanie liderowi.

Najlepszy w tej serii „Ulek” zdobył 22 punkty i popisał się 4 celnymi typami. Za jego plecami „Siela (20 pkt.) i „Ilka” (19 pkt.). Jednak ta dwójka typowała jeden mecz mniej. „Ulek” wrócił do rywalizacji o miano najlepszego typera KS w świetnym stylu. 4 celne typy, w tym wszystkie trzy rozegrane od poniedziałku do środy.

Zobacz typowanie „Ulek”

Wobec nieco słabszego występu lidera (14 pkt.), „Ulek” zbliżył się do 1. miejsca na odległość 9 „oczek” – dokładnie tak samo jak „Ilka„. Obaj gracze zgromadzili po 120 punktów, z kolei uciekający Zbigniew Kierzkowski ma ich 129. Wydawało się, że liderowi trudno będzie zagrozić, ale zarówno „Ulek„, jak i „Ilka” pokazali, że jeszcze nie wszystko stracone. A może jeszcze ktoś inny sprawi niespodziankę i w ostatnich 5 kolejkach zdobędzie szczyt?

11 meczów w 11. kolejce

W kolejce nr 11 odrabiamy straty z kolejki nr 6. W zestawie mamy więc 11 spotkań, w tym derby Birmingham, Londynu, Krakowa, a także mecz na szczycie w Ligue 1: Lyon – Lille.

UWAGA! Pamiętajcie, że w piątki zawsze aktualizujemy daty i godziny wszystkich spotkań na Liga-Typera.pl stąd mogą wystąpić pewne różnice w porównaniu do teraz (właśnie dlatego spotkanie 10. kolejki Everton – Tottenham „wskoczyło” na piątek i niektórzy z Was nie zdążyli oddać swoich typów).

1 komentarz do “KS VIII: „Ulek” i „Ilka”nie odpuszczają i gonią lidera

  1. Tak blisko już, a jednak jeszcze tak daleko 😉
    9 punktów to dużo. Ale wystarczy słabsza kolejka i wszystko się zmienia. Ale będę walczyła do końca 💪⚽️

Komentarze zostały zablokowane.