KS VIII: „reminho7” najlepszy, lider powiększa przewagę

Klasyfikacja Sezonu
KS VIII: opinie laureatów, zapowiedź promocji

W 12. kolejce nie odbył się hitowy mecz Man. United – Liverpool. Nie usuwamy go z zestawu par z nadzieją, że wkrótce poznamy nowy termin. Po 9 rozegranych spotkaniach najlepszy okazał się „reminho7„. Lider zapunktował całkiem nieźle i powiększył przewagę nad resztą stawki.

Tę serię wygrał „reminho7„, który jako jedyny przewidział wyniki 4 spotkań, zgarniając w sumie 22 punkty. Za jego plecami „Madi1_1” (20 pkt.) oraz nasza Redakcja ex equo z „siela1998” i „Grzywa” (po 18 pkt.). Tym samym zaliczamy najlepsze typowanie w 8. edycji KS VIII i wskakujemy do pierwszej „10”.

Zobacz typowanie „reminho7”

Po cichu liczyliśmy na to, że lider spuści z tonu, dzięki czemu końcówka typowania będzie niezwykle emocjonująca. Jednak nic z tych rzeczy. Zbigniew Kierzkowski zaliczył całkiem dobre typowanie (16 pkt.) i o kolejne 3 punkty zwiększył przewagę na „Ulkiem” i „Ilką” (oboje po 13 pkt.). Na pudle więc bez zmian.

Czekamy na Man. United – Liverpool

Spotkanie Manchesteru United z Liverpoolem nie zostało rozegrane z powodu wtargnięcia na Old Trafford miejscowych kibiców sprzeciwiających się rządom rodziny Glazerów. Nie znamy jeszcze nowej daty (mówi się także o walkowerze), ale na ten moment nie będziemy usuwać tego meczu z zestawu par. Wierzymy, że odbędzie się ono przed końcem 8. edycji KS VIII.

Dla kogo 13. kolejka okaże się pechowa?

Przed nami 13. kolejka, w której czekają na nas naprawdę niezwykłe spotkania. W walce o mistrzostwo Hiszpanii, Barcelona podejmie Atletico Madryt, a Real Madryt Sevillę. W Niemczach walcząca o TOP4 Borussia Dortmund zagra z RB Lipsk, a Bayern z goniącym rekordy Lewandowskim podejmie Monchengladbach. We Francji starcie piątego w tabeli Lens z liderem oraz pojedynek dwóch uczestników Ligi Mistrzów, a więc Rennes – PSG. We Włoszech hit Juventus – AC Milan, a w Anglii Man. City – Chelsea.

Oj, to będzie gorący weekend!