KS VIII: rekordowa 7. kolejka, „Ulek” na czele

Klasyfikacja Sezonu
KS VIII: opinie laureatów, zapowiedź promocji

W 7. kolejce KS VIII padł rekord zdobytych punktów! Jeszcze nie mieliśmy przypadku, aby 10 typowanych meczów przyniosło aż 26 „oczek”. Dokonał tego Zbigniew Kierzkowski, który przewidział wyniki aż 4 spotkań. Potwierdził się więc fakt, że dużo lepiej typujecie mecze reprezentacji.

Spodziewaliśmy się, że przerwa na reprezentację podbuduje Wasze zdobycze punktowe. Dużo łatwiej typować jest mecz San Marino – Węgry niż Man. City – Man. United. Mimo to jesteśmy pod wrażeniem rekordu Zbigniewa Kierzkowskiego, który 4-krotnie trafiał wynik, a do tego 3-krotnie zaliczył „1×2+RB”. Tylko nieco gorzej typował „Kisiel” (22 pkt.), który także zaliczył 4 prawidłowe typy oraz „siela” (22), który 5-krotnie trafiał „1×2”.

Zobacz typowanie Zbigniewa Kierzkowskiego

Wielu z Was dobiło do granicy 20 punktów, a to musiało wpłynąć na klasyfikację generalną. Na czele zameldował się „Ulek” (85 pkt.), a za jego plecami rekordzista Zbigniew Kierzkowski (82 pkt.). Na 3. miejsce spadł dotychczasowy lider „Grzywa” (82 pkt), który zaliczył stosunkowo słabe typowanie (tylko 11 pkt.).

Wielkanocny weekend z hitami

Mimo zbliżających się Świąt Wielkanocnych, najważniejsze ligi normalnie grają. Zdecydowana większość meczów Klasyfikacji Sezonu odbędzie się jednak w sobotę (jedyne niedzielne spotkanie to Sevilla – Atletico Madryt). Nudy nie będzie, bowiem oprócz wspomnianego już hitu w LaLiga, czekają nas także hity w Bundeslidze (RB Lipsk – Bayern), Premier League (Arsenal – Liverpool, Leicester – Man. City), Serie A (Torino – Juventus) czy Ligue 1 (PSG – Lille).