KS VIII: „koza12” wygrywa 4. kolejkę, „Ulek” liderem

Klasyfikacja Sezonu
KS VIII: opinie laureatów, zapowiedź promocji

Mamy nowego lidera! „Ulek” zaliczył kolejną dobrą rundę i wskoczył na 1. miejsce. „Grzywa” punktował nieźle, ale wystarczyło to tylko na druga lokatę. 4. kolejkę wygrał „koza12„, który dzięki temu wynikowi wskoczył do TOP 25. Redakcja odrabia straty z 3. kolejki.

4. seria przyniosła wiele zmian. Wystarczy napisać, że jedynie trzech graczy z TOP 25 utrzymało swoje pozycje. Fotel lidera stracił „Grzywa” (12 pkt.) na rzecz „Ulka” (15). Blisko podium przesunęli się „Robcio” i „matusiewicz„, a Remigiusz Kawa wskoczył do TOP 10. Spory awans zanotowali „Al Bundy” (+16) oraz „wma” i „koza12” (obaj +10). Nasza Redakcja z kolei odrobiła część strat z kolejki 3. i wraca do walki o najwyższe cele.

Najlepszy w tej serii „koza12” zdobył 18 punktów i o jeden wyprzedził wspomnianego „Al Bundy” (17). Na pudle znalazł się jeszcze gracz „The Reds” z dorobkiem 16 pkt.

Zobacz typowanie „koza12”

Arsenal – Tottenham w 5. kolejce

Formuła naszej zabawy sprawia, że każdego tygodnia trafiają się na niezwykle interesujące spotkania. Podobnie będzie i teraz. Daniem głównym będą derby Londynu, a więc Arsenal – Tottenham. We Włoszech naprzeciwko siebie staną ekipy Milanu i Napoli, a w Francji Monaco i Lille. Na naszym podwórku najciekawiej powinno być w Poznaniu, gdzie Lech podejmie Piasta Gliwice.

Rozpoczynamy w sobotę o godz. 13:30 meczem Leeds – Chelsea.