KS VIII: „Ilka” odpaliła bombę, szykuje się ostra końcówka!

Klasyfikacja Sezonu
KS VIII: opinie laureatów, zapowiedź promocji

Wreszcie dostaliśmy to, o czym po cichu marzyliśmy. „Ilka” zaliczyła kapitalną kolejkę odrabiając aż 13 punktów do lidera! Różnica między nimi to już tylko 4 punkty i najprawdopodobniej to pomiędzy tymi typerami rozegra się walką o końcowy triumf. Zapowiada się niesamowita końcówka rywalizacji!

Niewielu wierzyło, że jeszcze ktoś może zagrozić liderowi. A jednak! „Ilka” zwyciężyła w kolejce 13. zdobywając 20 punktów, czyli aż 13 więcej od aktualnego lidera. Na tak dobry wynik złożyły się trafione mecze Aston Villa – Man. United (1:3), Real Madryt – Sevilla (2:2) oraz Rennes – PSG (1:1). Drugi w tej serii „matusiewicz” uzbierał 5 „oczek” mniej, a trzeci „reminho7” aż 11 mniej.

Zobacz typowanie „Ilki”

Przed ostatnimi dwoma kolejkami 8. edycji Klasyfikacji Sezonu mamy dwóch faworytów. Zbigniew Kierzkowski wciąż lideruje, ale z pewnością poczuł oddech na plecach, a może nawet pot na skroniach. Z jego ogromnej przewagi zostały już tylko 4 punkty i teraz naprawdę wszystko może się zdarzyć. Do rozegrania mamy 21 meczów, a więc aż 105 punktów do zdobycia. „Ilka” z kolei wypracowała 12-punktową przewagę nad trzecim „Ulkiem„, któremu będzie bardzo ciężko doskoczyć do uciekającej dwójki. Jednak nawet obrona 3. lokaty będzie wymagająca, bowiem do roboty wziął się najbardziej utytułowany gracz na Liga-Typera.pl – „KrisBarca_92„, który ma zaledwie 4 punkty mniej.

Emocje już od czwartku!

Emocje w tym tygodniu rozpoczną się już w czwartek, kiedy to rozegrany zostanie zaległy mecz Man. United – Liverpool. Potem 10 meczów 14. kolejki, w której nie zabraknie hitów. Walka w TOP 4 Premier League, a więc Chelsea – Leicester, derby Rzymu AS Roma – Lazio, mecze na szczycie w Bundeslidze (RB Lipsk – Wolfsburg) oraz Serie A (Juventus – Inter), a także kolejny krok po rekord w wykonaniu Roberta Lewandowskim.