KS VIII: „Grzywa” wygrywa 2. kolejkę i zostaje liderem

Klasyfikacja Sezonu
KS VIII: opinie laureatów, zapowiedź promocji

tomasz_ul” nie zdołał obronić pozycji lidera. 13 punktów, a więc całkiem dobry wynik, okazało się za mało, aby pokonać „Grzywę„. Gracz ten, obok „siela„, był najlepszy w 2. kolejce i dzięki 18 pkt. wskoczył na 1. miejsce. A jak poradzili sobie inni?

Wspomniani „Grzywa” i „siela” zdobyli po 18 „oczek” i okazali się najlepsi w 2. kolejce. Za ich plecami „Ilka” z 16 punktami oraz „Al Bundy” i dotychczasowy lider – „tomasz_ul” (obaj po 13 pkt.).

Zobacz typowanie „Grzywa”

Zobacz typowanie „siela”

Grzywa” zepchnął więc lidera na drugie miejsce, notując jednocześnie spory skok – o 7 miejsc. Jeszcze większy awans zaliczyła „Ilka„, która zanotowała awans z 13. na 3. miejsce. Za ich plecami… uwaga, uwaga… Redakcja! Dotrzymujemy więc kroku najlepszym.

Największy skok zanotował jednak „siela” (aż o 24 pozycje). In minus zaskoczył najlepszy typer 7. edycji. Remigiusz Kawa stracił aż 11 pozycji i obecnie jest 17.

Statystyki typowanych meczów

Rzućmy okiem na poszczególne mecze i sprawdźmy, które sprawiły Wam najwięcej i najmniej problemów.

Z sobotnich spotkań zdecydowanie rozczarował nas Liverpool. Aż 88% postawiło na zwycięstwo „The Reds”, a jedynie 2% typowało w stronę Evertonu. Tej wpadki nie przebił nawet Bayern, na którego postawiło 70% grających (co ciekawe, wynik 2:1 dla Eintrachtu był piątym najczęściej wybieranym). W derbach Londynu, wygrana West Hamu nie była już niespodzianką. Wynik 2:1 był trzecim najpopularniejszym typem (13%), choć większość (39%) stawiało na remis. Mimo wszystko do niespodzianki doszło w Southampton – 83% z Was stawiało na Chelsea. Mimo to wynik 1:1 był czwartym najpopularniejszym.

W niedzielę mocno rozczarował AC Milan, który dostał lanie od lokalnego rywala. Wprawdzie spora część stawiała na gości (38%), to wynik 0:3 okazał się za wysoki. Zawiodła nas Aston Villa, która bez kontuzjowanego Grealisha musiała uznać wyższość Leicester. 25% typerów postawiło jednak 2:1 dla gości i zgarnęło 5 „oczek”. Nie było niespodzianki w hicie PL, w którym Arsenal zmierzył się z Man. City. Goście wygrali zgodnie z planem i tak też grało 86% z Was (jednak jedynie 9% wskazało prawidłowy wynik).

Wygrana RB Lipsk w Berlinie była do przewidzenia (86% zagrało w stronę gości), podobnie jak porażka Napoli (68% grało w stronę Atalanty). Jednak tak jak „nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji”, tak tylko 1 osoba postawiła na Monaco w starciu z PSG (aż 92% zagrało na gospodarzy).

Nowy mecz w zestawie par

3. kolejkę rozpoczynamy meczem Sevilla – FC Barcelona. Poza tym niewątpliwie ciekawym meczem w LaLiga, zmierzymy się z kolejnymi hitami w Premier League (Leicester – Arsenal i Chelsea – Man. United), a także we Włoszech (AS Roma – AC Milan) i Niemczech (RB Lipsk – Monchengladbach).

UWAGA! Z zestawu par usunięty został mecz Aston Villa – Tottenham, który odbędzie się w innym terminie. Zastąpiliśmy go spotkaniem Real Madryt – Real Sociedad (01.03.2021). Dodajcie swoje typy.

1 komentarz do “KS VIII: „Grzywa” wygrywa 2. kolejkę i zostaje liderem

Komentarze zostały zablokowane.