KS VIII: dawny mistrz pokazał klasę, lider ucieka

Klasyfikacja Sezonu
KS VIII: opinie laureatów, zapowiedź promocji

Mimo 11 meczów w 11. kolejce KS VIII, nie zdobyliście więcej punktów. Najlepszy „KrisBarca_92” uzbierał ich 17, a kolejni gracze 14 i mniej. W pewnym momencie wydawało się, że przewaga lidera mocno się zmniejszy, ale finalnie Zbigniew Kierzkowski znów zaczął uciekać.

Najlepszy w 11. kolejce okazał się dawny mistrz KS – „KrisBarca_92„, z którym mieliśmy już przyjemność oglądać jedno ze spotkań Aston Villa na Villa Park. Gracz ten zdobył 17 punktów, czyli o 3 więcej niż „koza12” i „Ciciu„.

Zobacz typowanie „KrisBarca_92”

Wciąż panujący mistrz uzbierał 11 „oczek”, a aktualny lider zaledwie 9. Mimo to zwiększył on swoją przewagę nad goniącą go grupą. Wszystko z powodu wręcz fatalnego typowania „Ulka” i „Ilki„, którzy w tej serii znaleźli się poza TOP 25. Oboje tylko zamienili się miejscami na pudle. Przewaga Zbigniewa Kierzkowskiego ponownie więc wzrosła do 13 punktów, a do zakończenia typowania już tylko 4 kolejki.

Kolejne derby Birmingham i Londynu

Przed nami kolejka nr 12, w której zobaczymy kolejne derby Birmingham oraz Londynu. Najważniejszym jednak meczem będzie starcie na północy, a więc Man. United – Liverpool. Ci drudzy wciąż nie są pewni TOP 4 i zrobią wszytsko, aby wygrać. „Czerwone Diabły” z kolei marzą o dogonieniu rywala zza miedzy, czyli Man. City. Bardzo ciekawie powinno być także we Francji, gdzie Monaco podejmie Lyon, a PSG zagra z Lens.