KS VII: supremacja Remigiusza Kawy

Klasyfikacja Sezonu
Oficjalnie startuje 8. edycja Klasyfikacji Sezonu

Oglądaliście występ Polaków we Włoszech? Nie będziemy go komentować, ponieważ w sumie nie ma co. Napiszemy tylko, że nasz typ (1:1) był oczywiście mocno życzeniowy. Nasi reprezentanci potwierdzili, że remis z takim rywalem na ich boisku to niemożliwe do realizacji marzenie. Zobaczmy, jak poszło Wam w 9. kolejce KS VII.

9. kolejka miała jednego bohatera, a był nim Remigiusz Kawa. Gracz ten zdobył 20 punktów, dzięki którym wskoczył na pozycję lidera. 2 „oczka” mniej zgromadzili „mysza” oraz Robert Lisowski.

Zobacz typowanie Remigiusza Kawy

Nad drugim w klasyfikacji „KrisBarca_92„, lider ma już 6 punktów przewagi, choć ten zaliczył całkiem dobre typowanie (12 „oczek”). Trzeciej lokaty nie utrzymał „ingelberg” (9 pkt.), który został wyprzedzony przez „Jimi6” i „wma” (obaj zdobyli po 11 punktów).

Statystyki typowanych meczów

W typowaniu wspomnianego przez nas na początku meczu, także i Wy kierowaliście się sercem. Aż 39% postawiło na wynik 1:1, a na zwycięstwo gospodarzy zaledwie 47%. Tylko 8% z Was przewidziało wynik. 63% postawiło na „oba zespoły strzelą”, a aż 76% na „poniżej 2,5 bramki w meczu”. A jak z pozostałymi spotkaniami?

Dobrze typowaliście starcie Niemców z Ukraińcami. 3:1 to był drugi najpopularniejszy typ (16%). Ogólnie aż 97% typujących postawiło na wygraną gospodarzy. Bardzo podobnie było z meczami Holandia – BiH oraz Dania – Islandia. W pierwszym 92% postawiło na gospodarzy, a wynik 2:0 wybrało aż 53% grających. W drugim 95% stawiało na Danię, a wynik 2:1 był drugim z najpopularniejszym (24%). Punkty przyniosło także spotkanie Walia – Irlandia. 1:0 to był najpopularniejszy typ, wybrany przez 32% grających.

Pozostałe cztery mecze to już były problemy. Na wygraną Belgii nad Anglią postawiło 58%, ale wynik 2:0 nie należał do najczęściej wybieranych. Zaledwie 26% postawiło na wygraną Turcji. Tutaj najpopularniejszym typem był remis (55%). Jeszcze mniej, bo tylko 13%, postawiło na remis w starciu Szwajcaria – Hiszpania. Choć co jednak ciekawe, wynik 1:1 był trzecim najpopularniejszym typem. Zdecydowanie największym rozczarowaniem była postawa Portugalii. Większość z Was widziała tam remis (aż 69%), a jedynie 6% postawiło na gości z Francji. Podobnie jak i my, spodziewaliście się bramek z obu stron, bowiem aż 75% tak widziało ten mecz.

2/3 zabawy za nami

Po 10. kolejce, za nami będzie już 2/3 7. edycji Klasyfikacji Sezonu. Wchodzimy w decydującą fazę, której nie możecie odpuścić. Każdy punkt jest na wagę złota. W najbliższy weekend czeka nas kilka kolejnych hitów. Najważniejsze to Tottenham – Manchester City, Atletico Madryt – FC Barcelona oraz Napoli AC Milan. Na naszym podwórku również powinno być ciekawie: Lech podejmie lidera z Częstochowy, a Cracovia mistrza Polski.

Przypominamy, że 20. listopada (piątek) odbędzie się zaległy mecz 8. kolejki KS VII Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław (18:00).

1 komentarz do “KS VII: supremacja Remigiusza Kawy

Komentarze zostały zablokowane.