KS VII: już 14 punktów przewagi lidera

Klasyfikacja Sezonu
Oficjalnie startuje 8. edycja Klasyfikacji Sezonu

Czy 12. kolejka przesądziła o tym, kto zdobędzie tytuł Najlepszego Typera KS VII? Wiele wskazuje na to, że tak. Remigiusz Kawa pewnie kroczy do zwycięstwa i chyba tylko katastrofa zdoła mu je odebrać. 14 punktów przewagi to już duża zaliczka, którą będzie bardzo ciężko roztrwonić.

Remigiusz Kawa wygrał 12. kolejkę zdobywając 21 punktów. Jako jedyny przewidział wyniki aż 4 spotkań i tym samym umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu finiszował „anrzbroda” (18 pkt.), a na trzecim… my (17 pkt.)! Jako „Redakcja” zaliczyliśmy bardzo dobrą kolejkę przewidując wyniki 3 spotkań.

Zobacz typowanie Remigiusza Kawy

„Generalka” znów nie przyniosła zmian. Lider jedynie zwiększył swoją przewagę nad drugim „KrisBarca_92” i trzecim „Jimi6„. Obaj nie typowali źle (pierwszy po raz trzeci z rzędu zgromadził 8 „oczek”, drugi zebrał 2 więcej), jednak wobec 21 punktów prowadzącego, to zdecydowanie za mało.

Statystyki typowanych meczów

Oprócz dobrego typowania, zaliczyliśmy także dość dobre typy stricte bukmacherskie. 6 z 10 naszych propozycji okazało się wygranych, a kilka innych było bardzo blisko wejścia.

Początek wymarzony. 1:1 w meczu Eintracht – Borussia i 5 punktów na nasze konto. Taki wynik sprawił radość także 10% z Was (był to trzeci najpopularniejszy typ). Potem rozpoczęły się schody… Na Real stawiało 40% typujących, ale tylko 9% trafiło wynik. Generalnie spodziewaliście się większej liczby bramek. Dość podobnie wyglądają statystyki meczu Śląsk – Raków: 30% postawiło na gospodarzy, a wynik przewidziało tylko 7%. Niezwykłe emocje przyniósł hit Bundesligi. Przewidywaliśmy, że Bayern straci co najmniej 1 bramkę, ale zaskoczył nas końcowy wynik. Na remis postawiło tylko 4% typerów! Nie zawiodła Legia, która pewnie pokonała Lechię. 85% typerów nie pomyliło się, ale dokładny wynik przewidziało tylko 5%. W ostatnim sobotnim meczu rozczarował nas West Ham, który znów prowadził i znów przegrał. Tutaj najczęściej stawialiście na remis 1:1.

W niedzielę rozczarowała głównie Roma, która kończyła mecz w „10” i finalnie bezbramkowo zremisowała z Sassuolo. Na remis postawiło tylko 12%, a 64% uznało, że oba zespoły strzelą. Niewiele brakowało do remisu Lille z Monaco. Wynik 2:1 to trzeci najpopularniejszy typ wybrany przez 13% typujących. Najwięcej, bo 44%, stawiało jednak na podział punktów. Ostatnie dwa mecze przyniosły nam aż 10 punktów. Najpierw Tottenham ograł Arsenal, a potem Milan wygrał w Genui. Oba mecze niespecjalnie Was zaskoczyły. Na triumf Spurs postawiło 78%, a dokładny wynik trafiło 15% (drugi najpopularniejszy typ). Z kolei 2:1 dla Milanu to był najpopularniejszy typ wybrany przez 39% z Was.

11 meczów w 13. kolejce

W najbliższy weekend odrabiamy „straty” z kolejki 10, kiedy to musieliśmy usunąć jeden z meczów. Czeka więc na Was aż 11 spotkań, w tym absolutne hity: Real Madryt – Atletico Madryt, Manchester United – Manchester City oraz PSG – Lyon. Poza tym derby Dolnego Śląska, derby Birmingham i ekstraklasowy szlagier Wisła Kraków – Legia Warszawa. To będzie niezwykle emocjonujący weekend!

5 komentarzy do “KS VII: już 14 punktów przewagi lidera

  1. Nie rezygnujemy z tego, taki jest plan. Jednak dodatkowe konkursy tygodniowe/miesięczne zostaną wprowadzone w kolejnych edycjach KS – w zależności od tego ilu graczy skupiać będą kolejne edycje. Im będzie ich więcej, tym szybciej je wprowadzimy.

  2. Mam pytanie do organizatora. Przed sezonem pisało że dla posiadaczy kont VIP będą również jakieś nagrody tygodniowe i miesięczne. Teraz już tego nie ma w regulaminie.

Komentarze zostały zablokowane.