KS VII: “Ilka” najlepsza, kolejna zmiana lidera

Klasyfikacja Sezonu
KS VII: 10. kolejka dla "anrzbroda"

Kto powiedział, że kobieta nie zna się na piłce? Jest wręcz przeciwnie! 7. kolejkę wygrała pani Ilona, kryjąca się pod nickiem “Ilka“. 3 celne typy i w sumie aż 20 punktów to jeden z najlepszych wyników 7. edycji Klasyfikacji Sezonu. A jak radzili sobie pozostali?

Jeszcze tylko dwóch innych typerów zaliczyło 3 poprawne typy: “Mat96MU” (18 pkt.) oraz “The Reds” (17 pkt.). Obaj oczywiście znaleźli się na pudle.

Zobacz typowanie “Ilka”

W klasyfikacji generalnej doszło do kolejnej zmiany na szczycie. Dotychczasowy lider “skaward” zaliczył bardzo słabą kolejkę (tylko 3 punkty) i spadł aż na 7. miejsce. Jego miejsce zajął “Remigiusz Kawa“, który jak pierwszy dobił do granicy 80 punktów. Miejsca 2. i 3. bez zmian (zajmują je “KrisBarca_92” i “ingelberg“), jednak tuż za ich plecami czai się zwycięzca VI edycji KS – “wma“.

Statystyki typowanych meczów

Nie mogło być inaczej i kilka spotkań musiało nas zaskoczyć. Nasze redakcyjne grono szczególnie rozczarowała postawa Sampdorii, która w derbach Genoi tylko zremisowała z lokalnym rywalem. Podobnie zresztą Was, bo aż 74% postawiło na gospodarzy tego spotkania. A jak inne mecze?

Idealnie przewidzieliśmy przebieg starcia Liverpool – West Ham (podobnie jak 29% z Was). Generalnie aż 90% postawiło na Liverpool. Wyczuliśmy także moment pierwszej wygranej Monchengladbach nad RB Lipsk. Tutaj jedynie 21% postawiło na gospodarzy, a aż 50% na remis. Nosa mieliśmy także co do Aston Villi wskazując na Southampton, choć zagraliśmy zbyt asekuracyjnie. Co ciekawe, nie poszliście za naszą radę, bo zaledwie 17% zagrało na gości (i aż 53% na gospodarzy). Innym meczem, z którego możemy być dumni było starcie Lille – Lyon. Stawialiśmy na remis i tak też radziliśmy postawić. Ciekawe czy ktoś skorzystał z kursu 3,3… 1:1 to był najpopularniejszy typ – wybrało go 39% grających.

Bardzo mocno rozczarował Manchester United. Kompletnie nie spodziewaliśmy się, że “Czerwone Diabły” zagrają taki słabo w spotkaniu z Arsenalem. Wy także nie wzbogaciliście się na tym meczu – tylko 6% postawiło na gości. Zaskoczył Leicester, a może rozczarowało Leeds. Największym wzięciem cieszył się tutaj wynik remisowy (44%), a na Leicester postawiło 21%. Nieco więcej spodziewaliśmy się po Fiorentinie (liczyliśmy na gola z ich strony – podobnie jak 60% z Was). Triumf Romy nie był jednak zaskoczeniem.

W meczu Athletic Bilbao – Sevilla ponad 50% z Was stawiało na remis (i my w tym gronie). I tak też by się skończyło, gdyby nie bramka w 86. minucie gry. Z kolei na występie Legii w Poznaniu nie zawiodło się 82% (6% postawiło na 3:0 dla mistrzów Polski).

11 meczów w 8. kolejce

Nadrabiamy zakończony walkowerem mecz 3. kolejki Juventus – Napoli. W 8. serii mamy więc aż 11 spotkań! A hitów nie zabraknie. Najważniejsze z nich to starcie Borussii Dortmund z Bayernem Monachium (07.11, godz. 18:30) oraz Manchesteru City z Liverpoolem (08.11, godz. 17:30). Na naszym podwórku dojdzie do hitu z udziałem Legii Warszawa i Lecha Poznań (08.11, godz. 15:00). Weekend przed przerwą na mecze reprezentacji zapowiada się więc wyjątkowo!

3 komentarze do “KS VII: “Ilka” najlepsza, kolejna zmiana lidera

    1. Dziękuję bardzo 🙂 Mam nadzieję, że jeszcze zaskoczę 🙂 Tylko nie mogę zapominać o typowaniu. 🙂

Komentarze zostały zablokowane.