KS VII: 4. kolejka dla Huberta Jerzyka

Klasyfikacja Sezonu
Oficjalnie startuje 8. edycja Klasyfikacji Sezonu

Czyżby typowanie meczów reprezentacji było łatwiejsze? A może są wśród nas specjaliści od piłki reprezentacyjnej? 4. kolejka przyniosła najwięcej punktów spośród wszystkich dotychczas rozegranych, a aż 3 graczy przekroczyło barierę 20 punktów. Najlepszy okazał się Hubert Jerzyk.

Niekwestionowany zwycięzca tej kolejki poprawnie wskazał wyniki aż 4 z 10 typowanych meczów! Jest to najlepszy wynik z dotychczas rozegranych kolejek. Wielkie brawa! Na uznanie zasługują także Zbigniew Kierzkowski i Ulek, którzy przekroczyli barierę 20 punktów zdobywając odpowiednio 22 i 21 „oczek”.

Zobacz typowanie Huberta Jerzyka

Ciekawostka: Hubert Jerzyk zaliczył awans aż o 26 pozycji i obecnie jest 10. Jednak bardziej interesujący jest fakt, że gracz ten opuścił 1. i 3. kolejkę, a więc tak dobry wynik zawdzięcza tylko dwóm kolejkom!

W klasyfikacji generalnej bez zmian na pozycji lidera. „ingeleberg” trzyma się mocno już od 2. kolejki, choć należy dodać, że żadnej nie wygrał. Mało tego, w ostatnich dwóch był 10. i 15. Na pozycję wicelidera wskoczył świetny „Ulek” (awans o 10 pozycji), a na 3. lokatę przesunął się Remigiusz Kawa (awans o 2 pozycje).

Statystyki typowanych meczów

Z wielkim uśmiechem patrzyliśmy na rozstrzygnięcia trzech pierwszych spotkań, bowiem wszystkie nasze propozycje bukmacherskie okazały się prawidłowe. Potem jednak było dużo gorzej. Ale po kolei…

Oba sobotnie mecze nie przyniosły niespodzianek stąd i Wasze zdobycze punktowe nie rozczarowały. Na zwycięstwo Hiszpanów postawiło 97% grających (jednak na wynik 1:0 zaledwie 7%), a na triumf Niemców na Ukrainie 90% (wynik 1:2 był najpopularniejszym typem, wybranym przez 38% z Was).

W niedzielę, nudne starcie „wyspiarzy” także przyniosło Wam punkty (40% postawiło na remis), jednak wynik 0:0 był rzadkością. W hicie na Wembley szukaliśmy niespodzianki w postaci wygranej Belgów, a wystarczyło zagrać jak 19% z Was i postawić na 2:1 (aż 48% widziało tutaj remis). Dosłownie wszyscy popłynęli na kolejnym meczu, a więc BiH – Holandia. 100% stawiało na zwycięstwo gości. Ouć…

2:1 Chorwatów ze Szwedami to znów najpopularniejszy typ (32%). Sporo problemów sprawiło Wam jednak hitowe starcie w Paryżu. Na Francuzów stawiało aż 81% graczy (16% na remis), a najpopularniejszym typem było „standardowe” 2:1. Z Islandią przekombinowaliśmy szukając niespodzianki tam, gdzie nie mogło jej być. I chyba sporą część z Was przekonaliśmy (32% było za remisem).

Rozstrzygnięcie spotkania Polska – Włochy nie było dla Was zaskoczeniem. Wprawdzie aż 74% postawiło na „oba zespoły strzelą”, ale 35% nie pomyliło się co do remisu. Zdecydowanie rozczarowała Was (nas także) Rosja. Aż 87% postawiło na wygraną gospodarzy, a tylko 10% na remis.

Hity w 5. kolejce

Przyznamy się, że mieliśmy problem z wyborem 10 spotkań do 5. kolejki. Wszystko z powodu wielu ciekawych meczów, które czekają nas w najbliższy weekend. Wybraliśmy 4 mecze z Premier League, po 2 z Ekstraklasy i Serie A oraz po jednym z Bundesligi i Ligue 1. Zaczynamy z wysokiego „C”, bowiem na otwarcie derby Liverpoolu! Zapowiada się ekscytujący weekend z Liga-Typera.pl!