KS IX: trzęsienie ziemi w 2. kolejce, „jerzol77” liderem

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

W 1. kolejce rekordy, w drugiej istny pogrom. 8 punktów – zaledwie tyle wystarczyło, aby wygrać tę serię. Niestety, wpływ na to miało także usunięcie spotkania Inter – Atalanta, któremu wpisaliśmy złą datę. Mecz ten „odrobimy” w kolejnych rundach.

To była bardzo trudna kolejka do typowania. Wystarczy wspomnieć, że nasza Redakcja nie zdobyła żadnego punktu! Najlepszy Godles zgromadził zaledwie 8 „oczek” i przewidział wynik tylko 1 spotkania. 7 punktów zdobyło czterech graczy, a 6 kolejnych dwóch.

W klasyfikacji generalnej bez zmian na dwóch pierwszych miejscach. Prowadzi „jerzol77” z 31 punktami na koncie. Za nim, z tą samą liczbą punktów, ale jednym meczem więcej, znajduje się „Kisiel„. Na 3. lokatę wskoczył „dj marcel” (27 pkt.). Dotychczas trzeci „Robcio” zaliczył spadek aż o 6 pozycji (zaledwie 1 punkt w tej kolejce).

Mecz Inter – Atalanta usunięty z typowania

Niestety, z powodu błędnej daty musieliśmy usunąć mecz Inter Mediolan – Atalanta (2:2). Pomyliliśmy dni, bowiem spotkanie zostało rozegrane nie 26.09, a dzień wcześniej. Punkty za ten mecz zostały już odjęte. Spotkanie to odrobimy w następnych rundach.

Statystyki typowanych meczów

W zasadzie tylko jeden mecz przyniósł Wam punkty. 15 typerów zaliczyło 1 prawidłowy typ i był to mecz Leeds – West Ham (1:2). Zwycięstwo gości w takim rozmiarze wskazało aż 30% z Was. Pozostałe spotkania to była droga przez mękę i w zasadzie wcale nas to nie dziwi. Aż cztery z nich zakończyły się wynikami 3:2! Oprócz tego przegrywali faworyci (Lech, Dortmund i Man. United po 0:1). Zaskoczyło Was także wysokie zwycięstwo Arsenalu (3:1) oraz remis Realu Madryt (0:0). Ten weekend zdecydowanie należał do bukmacherów.

3. kolejka już na Was czeka!

Następna kolejka rozegrana zostanie w pierwszy weekend października. Znajdziemy w niej kilka naprawdę interesujących spotkań, na czele z hitami Atletico Madryt – Barcelona i Liverpool – Man. City. Oby ta seria okazała się lepsza od poprzedniej!

1 komentarz do “KS IX: trzęsienie ziemi w 2. kolejce, „jerzol77” liderem

Komentarze zostały zablokowane.